Sahte alkol teröründe ölenlerin sayısı 4'e yükseldi - Son Dakika

Sahte alkol teröründe ölenlerin sayısı 4'e yükseldi

10.10.2020 07:51

İzmir'de sahte alkol aldığı için hastaneye kaldırılarak tedavi altına alınan 18 kişiden 3'ünün daha yaşamın yitirmesiyle birlikte ölenlerin sayısı 4'e yükseldi.

İzmir'in Karabağlar, Konak, Bayraklı, Bornova ve Gaziemir ilçesinde, geçtiğimiz gün iddiaya göre sahte alkol içtikten sonra fenalaşarak hastaneye kaldırılan 18 kişiden, 3 kişi daha hayatını kaybetti.

4 KİŞİ DAHA FENALAŞARAK HASTANEYE KALDIRILDI

Ölenlerin Sağlık Bilimleri Üniversitesi Bozyaka Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde tedavi gören Mustafa Maya ve Aydın Göksoy ile İzmir Katip Çelebi Üniversitesi Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde tedaviye alınan Adem Güneş olduğu öğrenildi.

Hasan Çetinesen dün akşam saatlerinde tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetmişti. Öte yandan sahte alkol içtikleri gerekçesiyle hastaneye kaldırılan kişilerden 2'si taburcu olurken, 4 kişinin daha sahte alkol içtikten sonra fenalaştığı ve hastaneye kaldırıldığı öğrenildi.

Sahte alkol teröründe ölenlerin sayısı 4'e yükseldi
Sahte alkol teröründe ölenlerin sayısı 4'e yükseldi
Sahte alkol teröründe ölenlerin sayısı 4'e yükseldi

- Kaynak: DHA

Son Dakika Güncel Sahte alkol teröründe ölenlerin sayısı 4'e yükseldi - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Bayern Münih, evinde Atletico Madrid'i 4-0 mağlup etti ABD'den tehdit gibi S-400 sözleri: Türkiye füzeleri test ederek çok şeyi feda etti 13 yaşındaki kıza aşk mektubu yazan 61 yaşındaki sapık tutuklandı Dondurucudan çıkardıkları erişteyi yiyen aynı aileden 9 kişi hayatını kaybetti Giydiği çorap nedeniyle eleştirildikten sonra reklam teklifi bekleyen Seda Sayan'ın başına talih kuşu kondu Bilim insanlarından yeni araştırma! Koronavirüsün insanı nasıl hasta ettiği ortaya çıktı Korkutan görüntüler! Koronavirüsten ölenler hastane koridoruna dizildi Kızarmış tavuğun içinden çıkan parça, genç kızı hastanelik etti