Acılı anne, minibüste tecavüz girişimini ağlayarak anlattı: Kızım yalvarmış - Son Dakika

Acılı anne, minibüste tecavüz girişimini ağlayarak anlattı: Kızım yalvarmış

01.12.2022 16:13

Sakarya'da minibüste tecavüz teşebbüsünde bulunulan ve darp edilen 21 yaşındaki kızın annesi yaşanan dehşeti gözyaşlarıyla anlattı. Acılı anne, "Benim kızımın ölüsü gelebilirdi. Ben şu anda psikolojik destek alacağım, alsam ne olur? Bu beynimdeki iki saatlik olay hayatımdan ömrümü götürdü, ölsem bundan iyiydi" ifadelerini kullandı.

Üniversite okuduğu İstanbul'dan Sakarya'ya ailesinin yanına gelen 21 yaşındaki M.K., Erenler ilçesinde şehir içi yolcu taşıma minibüsünde şoför S.S.Y. tarafından elleri arkadan bağlanarak cinsel taciz teşebbüsüne ve darp olayına maruz kaldı. Yaşanan olay sonrasında gözaltına alınan şüpheli tutuklanırken acılı anne kızının yaşadığı iğrenç olayı gözyaşlarıyla anlattı. Acılı anne Sevgi Koyuncu, kızının telefonuna ulaşamayınca arayışa geçtiğini ve arayış içindeyken düşüp yaralandığını aktardı. Acılı anne Koyuncu, kızının psikolojisinin bozulduğunu aktardı.

"EMELLERİNE ALET ETMEYE ÇALIŞMIŞ"

Kızının yaşadığı iğrenç olayı gözyaşlarıyla anlatan acılı anne Sevgi Koyuncu, "Ben çocuğumu o sabah İstanbul'a sapasağlam gönderdim. Ben çocuğumu Allah'a emanet ettim. 3 yıldan beri ben çocuğumu okutabilmek için mücadele veriyorum. Topluma güzel evlat kazandırabilmek için, psikoloji bölümü okuyor benim kızım. Saat akşam 11 oldu telefonuna hala ulaşamıyordum, anne yüreği başında bir şey olduğunu hissettim. Daha sonrasında babasına söyledim, gitti dışarıya baktı ama maalesef yok. Kalbimi en fazla sızlatan nokta şu oldu; ben aramaya çıktım ve olay bölgesinden 5 dakika mesafede ayağım takıldı düştüm, yüz üstü ve 5 dakika ileride benim kızımı, minibüs şoförü aracın kapılarını kapatmış, ışıkları söndürmüş emellerine alet etmeye çalışmış ve benim kızım da mücadele etmiş. Bu olayın olduğu yer insanların geçtiği yer. Benim kızımın elinde termosu vardı ağır bir şey onu camlara vurmuş, bağırmış ve çağırmış ama hiçbir insan tepki vermemiş. Arabanın içerisinde benim çocuğumun elini bağlamış, ağzının üzerine basmış emellerini gerçekleştirebilmek için. O esnada kızım bırak diye yalvarmış, 'anneme götür, annem beni merak eder' diye. O lafın üzerine benim çocuğuma sürekli yumruklar atmış ve emellerini gerçekleştirmiş" dedi.

"BENİM KIZIMIN ÖLÜSÜ GELEBİLİRDİ"

Acılı anne Koyuncu, "Çocuğum psikoloji okuduğu için onu terapi etmeye çalışmış, "Yapma" demiş, "senin annen, bacın yok mu? Kuvvetin bana mı yetiyor" demiş. Bunu der demez daha çok dövmeye başlamış. Benim çocuğumun ellerindeki kelepçeyi çözüyor ve diyor ki, "Eğer bunu anlatırsan ailene seni öldürürüm arkana bakamadan kaç git" çocuğum iniyor biraz yürüdükten sonra arakasına bakıyor ve plakayı alıyor. Benim kızımın ölüsü gelebilirdi. Ben şuanda psikolojik destek alacağım, alsam ne olur? Bu beynimdeki iki saatlik olay hayatımdan ömrümü götürdü, ölsem bundan iyiydi. Bir evlat kolay yetiştirilmiyor, susmayacağım. Bunu yapandan suç duyurusunda bulunacağım bu pislik şuan içeride 20, 30, 50 yıl acaba benim çektiklerimi geri getirebilirler mi? getiremezler" diye konuştu.

Kaynak: İHA
YORUMLAR (7)
Tüm yorumlar için tıklayınız
500
Askeri uçakla İstanbul'dan deprem bölgesine yardım ekipleri gidiyor Askeri uçakla İstanbul'dan deprem bölgesine yardım ekipleri gidiyor Hatay'da ikisi çocuk 4 kişi depremden 46 saat sonra enkazdan sağ çıkarıldı Hatay'da ikisi çocuk 4 kişi depremden 46 saat sonra enkazdan sağ çıkarıldı Eşi ve kaçtığı kişiye maket bıçağıyla saldırdı, silahla vuruldu Eşi ve kaçtığı kişiye maket bıçağıyla saldırdı, silahla vuruldu

Son Dakika 3. Sayfa Acılı anne, minibüste tecavüz girişimini ağlayarak anlattı: Kızım yalvarmış - Son Dakika

Bu haber İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı İhlas Haber Ajansı kurumudur.

Advertisement