SAMDOB unutulmaz film müzikleriyle yeni yıl konseri verecek - Son Dakika

SAMDOB unutulmaz film müzikleriyle yeni yıl konseri verecek

26.12.2019 10:36
SAMDOB unutulmaz film müzikleriyle yeni yıl konseri verecek, System.String[]

Samsun Devlet Opera ve Balesi (SAMDOB), yeni yıl konserinde "Unutulmaz film müzikleri" ile sahnede olacak.

Samsun Devlet Opera ve Balesi (SAMDOB), yeni yıl konserinde "Unutulmaz film müzikleri" ile sahnede olacak.

SAMDOB'dan yapılan açıklamaya göre, 2019 yılının son etkinliği yeni yıl konserinde, hafızalarda yer etmiş "Cesur Yürek", "Evde Tek Başına", "Siyah Orfe", "Star Wars", "Görevimiz Tehlike", "Tosun Paşa" gibi filmlerin müzikleri ile farklı filmlerde karşımıza çıkan "New York New York", "Myway", "La Vie En Rose" şarkıları, SAMDOB sanatçılarının performanslarıyla sanatseverlerin beğenisine sunulacak.

Hakan Kalkan'ın orkestra şefliğini yaptığı konserde, soprano Derya Belevi, mezzo soprano Leyla Ceren Koç ve bariton Şahan Gürkan solist olarak, Bengi Yardımlı da başkemancı olarak yer alacak. Sanatçılara SAMDOB ve çocuk korosu eşlik edecek.

Tek bölümden oluşan "Unutulmaz film müzikleri" konseri, Atatürk Kültür Merkezi Aydın Gün Salonu'nda 28 Aralık Cumartesi günü dinlenebilir.

- Kaynak: AA

Son Dakika Kültür Sanat SAMDOB unutulmaz film müzikleriyle yeni yıl konseri verecek - Son Dakika


Son Dakika

Melisa Sözen, Alya karakterini oynadığı Kırmızı Oda dizisine veda etti Korona kurallarının hiçe sayıldığı gece kulübüne polis baskını Eşi tarafından vurulan genç kadın 12 günlük yaşam mücadelesini kaybetti Çin'in "Koronavirüsün çıkış noktası Vuhan değil" iddiasına DSÖ'den yanıt gecikmedi: Oldukça spekülatif Nusret, Maradona'nın masasını kalıcı olarak rezerve etti Tayvan parlamentosunda milletvekilleri birbirlerine bağırsak attı Cüneyt Özdemir, Ekrem İmamoğlu'nu eleştirdi: 5 tane galericiyle baş edemiyorsun, Doğu Akdeniz'de ne yapacaksın? Ekrem İmamoğlu'ndan Erdoğan'a Kanal İstanbul yanıtı: Çok net ifade edeyim ki; yapılmayacak