Selin Ciğerci'nin eşi Gökhan Çıra'dan bu kez de Fenerbahçe paylaşımı geldi - Son Dakika

Selin Ciğerci'nin eşi Gökhan Çıra'dan bu kez de Fenerbahçe paylaşımı geldi

2 ay önce

Tuzlaspor forması giyen Selin Ciğerci'nin eşi Gökhan Çıra, Galatasaray'ı 2-0 yendikleri maçtan sonra yaptığı paylaşımla gündeme gelmişti. Gökhan Çıra'dan bu kez de Fenerbahçe paylaşımı geldi.

Galatasaray, Ziraat Türkiye Kupası'nda bir şok yaşadı ve sahasında TFF 2. Lig takımı Tuzlaspor'a 2-0 mağlup oldu. Bu maçın sonrasında konuk takımın oyuncularından Gökhan Çıra, Türk Telekom Stadı'ndaki Tuzluspor'un soyunma odasında yer alan yazı tahtasına 'Türk Telekom hatırası Galatasaray 0 Tuzluspor 2' yazılmış ve kahkaha atan bir fotoğraf paylaştı.

Bu paylaşım sonrasında Galatasaraylı taraftarlar çılgına döndü ve Gökhan Çıra'yı mesaj yağmuruna tuttu.

ŞİMDİ DE FENERBAHÇE PAYLAŞIMI GELDİ

Bu mesajın etkisi daha geçmeden Çıra, kendisine ait sosyal medya hesabından bir paylaşımda daha bulundu ve Galatasaraylı taraftarların tepkisini çekmeye devam etti.

Tuzlasporlu Gökhan Çıra, Instagram mesajında, "Bugün aldığım en güzel haber büyük Fenerbahçe taraftarını, 30 milyon Fenerbahçeli'nin arkamda olduğunu görmek. Hepsi söz verdi 3. maça hepsi geliyor. Allah'ım o kutsal Fenerbahçe formasını giymeyi nasip etsin" ifadelerine yer verdi.

Bu paylaşım kısa zamanda büyük yankı uyandırdı.

Selin Ciğerci'nin eşi Gökhan Çıra'dan bu kez de Fenerbahçe paylaşımı geldi
Haber Yayın Tarihi: 06.12.2019 02:38 

YORUMLAR


Son Dakika

Nakşibendi şeyhinin ailesi, arazi anlaşmazlığı nedeniyle cinayetin işlendiğini söyledi
Bir düğüne katılan oyuncu Bige Önal, rüzgarın esmesiyle frikik verdi Kardeşinin karısıyla birlikte olan adamın mahkemedeki ifadesi kan dondurdu

Son Dakika Haberleri