Sincan zabıtasından Kızılay'a kan bağışı - Son Dakika

Sincan zabıtasından Kızılay'a kan bağışı

22.06.2020 12:01
Sincan zabıtasından Kızılay'a kan bağışı, System.String[]

Korona virüs salgını ve normalleşme döneminde yaptığı hizmetlerle gönülleri fetheden Sincan Belediyesi ekipleri kan bağışında bulundu.

Korona virüs salgını ve normalleşme döneminde yaptığı hizmetlerle gönülleri fetheden Sincan Belediyesi ekipleri kan bağışında bulundu. Zabıta ekipleri Lale Meydanı'nda kan verdi, vatandaşlara da çağrı yaptı.

Tüm dünyayı etkisi altına alan korona virüs salgını ile birlikte kan bağışı yapanların sayısında ciddi düşüş yaşandı. Bunun üzerine Türk Kızılayı Başkanı Dr. Kerem Kınık açıklama yaparak vatandaşlara kan bağışında bulunma çağrısı yapmıştı.

Sincan Belediyesi yapılan çağrıya duyarsız kalmadı. Zabıta Müdürlüğü ekipleri Lale Meydanı'nda bulunan Kızılay'a ait kan bağışı toplama aracına giderek bağışta bulundu. Önce gerekli evraklı dolduran ekipler, ardından sırayla kan verdi. Ekipler maske takmayı da ihmal etmedi.

"Kan Bağışı Yapalım"

Düzenli aralıklarla kan vermeye devam edeceklerinin altını çizen ekipler, vatandaşlara da çağrı yaptı. Ekipler, "Kan bağışı aynı zamanda sosyal bir sorumluluktur. Bir gün bizim veya sevdiklerimizin kana ihtiyacı olabilir." sözleriyle herkesi kan vermeye çağırdı. - ANKARA

Sincan zabıtasından Kızılay'a kan bağışı
Sincan zabıtasından Kızılay'a kan bağışı
Sincan zabıtasından Kızılay'a kan bağışı
Sincan zabıtasından Kızılay'a kan bağışı
Sincan zabıtasından Kızılay'a kan bağışı

- Kaynak: İHA

Son Dakika Güncel Sincan zabıtasından Kızılay'a kan bağışı - Son Dakika


Son Dakika

Ozan Tufan'ın Pelkas'la ilgili gafı sonrası F.Bahçe'nin yaptığı paylaşım büyük ses getirdi Kiracı, hayatına renk katmak için kaldığı evi yaktı Durak dışında inmek isteyen yolcu, seyir halindeki otobüsün frenine bastı İYİ Parti'de FETÖ kavgası büyüyor! Ümit Özdağ'dan Akşener'e yanıt gecikmedi: Bombanın pimini çekenlere baksın Gözü dönmüş cani, engelli kuzenini istismar ettikten sonra boğazını kesti Mastürbasyon davasında 'aleniyet' beraati: Eşim ve küçük kızım görseydi ne olacaktı? Esra Erol'un programında ilginç olay! Karısı evi terk edip başka bir adamla düğün yaptı Kılıçdaroğlu parti grubunda Bahçeli'ye teşekkür etti: İktidarın rezilliği bundan iyi anlatılamazdı