Son Dakika Haberleri: Cumhurbaşkanı Erdoğan, MHP Lideri Bahçeli'ye geçmiş olsun ziyaretinde bulunacak

Cumhurbaşkanı Erdoğan, MHP Lideri Bahçeli'ye geçmiş olsun ziyaretinde bulunacak

22 gün önce

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, taburcu olan MHP lideri Bahçeli'yi bugün ziyaret ederek geçmiş olsun dileklerini iletecek.

Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'ye geçmiş olsun ziyaretinde bulunacak.

İletişim Başkanlığından yapılan açıklamada, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın bugün MHP Genel Başkanı Bahçeli'yi evinde ziyaret ederek, geçmiş olsun dileklerini ileteceği belirtildi.

Sağlık sorunları nedeniyle bir süredir tedavi gören MHP Lideri Devlet Bahçeli, 14 Ekim günü partisinin Genel Merkez binasına giderek mesaiye başlamıştı.

Bahçeli, 23 Eylül'de rahatsızlanarak gittiği Başkent Üniversitesi Ankara Hastanesi'nden aynı gün taburcu edildikten sonra 21 günlüğüne evinde istirahate çekilmişti.

BAHÇELİ'DEN YENİ İMAJ

21 günlük aranın ardından MHP'deki mesaisine başlamak için makam aracıyla genel merkeze gelen ve camı açarak "bozkurt" işareti yapan Bahçeli'yi, çok sayıda partili "Hareketin Lideri Devlet Bahçeli" sloganıyla karşılarken, Bahçeli'nin sakal bırakması dikkat çekmişti.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, MHP Lideri Bahçeli'ye geçmiş olsun ziyaretinde bulunacak
Haber Yayın Tarihi: 23.10.2019 03:38 Kocası, kendisiyle barışmak için çatıya çıkan kadını "Beni aldattın" diyerek reddetti
Düğün altınları ile kaçan gelin adayının 20 yıla kadar hapsi isteniyor Evlerine gelen temizlikçiden şüphelenip odaya kamera koydular, hayatlarının şokunu yaşadılar