ABD Başkanı Trump ilk kez "Biden kazandı" dedi, saatler sonra ağız değiştirdi - Son Dakika

ABD Başkanı Trump ilk kez "Biden kazandı" dedi, saatler sonra ağız değiştirdi

15.11.2020 18:11

ABD Başkanı Donald Trump, Twitter hesabından yaptığı paylaşımda, ABD'nin seçilmiş başkanı Biden'ın ismini kullanmadan "O, seçim hileli olduğu için kazandı" ifadesini kullandı. Trump daha sonra yaptığı paylaşımda "Biz kazanacağız" dedi.

ABD Başkanı Donald Trump, Twitter hesabından yaptığı paylaşımda, ABD'nin seçilmiş başkanı Biden'ın seçimi kazandığını ilk kez kabul etti.

Trump, Twitter hesabından yaptığı paylaşımda, ABD'nin seçilmiş başkanı Biden'ın ismini kullanmadan "O, seçim hileli olduğu için kazandı" ifadesini kullandı.

"SAHTE VE SESSİZ MEDYA"

Oy sayımlarına denetçi ve gözlemcilerin alınmadığını savunan ABD Başkanı Trump, oyların Dominion adlı radikal sola ait kötü üne ve ekipmanlara sahip özel bir şirket tarafından tasnif edildiğini iddia etti. ABD Başkanı Donald Trump, "(Bu şirket) büyük bir farkla kazandığım Teksas'a (girmeye) bile hak kazanamadı. Sahte ve sessiz medya ve dahası!" sözlerini kullandı.

ABD Başkanı Trump ilk kez 'Biden kazandı' dedi, saatler sonra ağız değiştirdi

"POSTAYLA GÖNDERİLEN SEÇİMLER İĞRENÇ BİR ŞAKA"

Paylaşımında Trump ayrıca, "Seçim gecesinde meydana gelen tüm mekanik 'aksaklıklar' gerçekten de onların oy çalmaya çalışırken yakalanmasıydı. Ancak yakalanmadan çok başarılı oldular. Postayla gönderilen seçimler iğrenç bir şaka!" ifadelerine yer verdi.

ABD Başkanı Trump ilk kez 'Biden kazandı' dedi, saatler sonra ağız değiştirdi

"BİZ KAZANACAĞIZ"

Trump, daha sonra Twitter hesabından yaptığı açıklamada, "Hileli seçim. Biz kazanacağız" ifadelerini kullandı.

ABD Başkanı Trump ilk kez Biden kazandı dedi, saatler sonra ağız değiştirdi

Kaynak: DHA

Son Dakika Dünya ABD Başkanı Trump ilk kez 'Biden kazandı' dedi, saatler sonra ağız değiştirdi - Son Dakika Dünya


YORUMLAR (3)
  • ESKİCİ: trumpta aynı bizimkiler gibi birleride geçen sene istanbul belediye başkanlığı seçilerinde sandıkları açıldıktan 1 saat sonra biz kazandık dedi istanbulun heryerine kazandık diye afiş astılar oylar sayıldı başka parti kazanmış yok dediler itiraz ettiler seçim sonuçlarında sonradan diğer parti fark attı zihniyet aynı bizdeki gibi çamur at izi kalsın Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır

Son Dakika

Kullanmaya kıyamazsın! 12 bin 950 liralık çöp kutusu görenleri hayrete düşürdü Güne yükselişle başlayan dolar 7,37'den işlem görüyor Adana Demirspor Başkanı Murat Sancak önce transfer iptal etti, sonra da görevini bıraktı Son Dakika: Fahiş fiyat artışı yapan 120 firmaya 3,5 milyon lira ceza kesildi Hakkında yakalama kararı çıkartılan Youtuber Fariz, gözaltına alınma anını da şova çevirdi İngiliz model Daisy Lowe'dan taciz itirafı: Fotoğrafçım beni yatak odasına götürüp cinsel organını gösterdi İç savaşa sürüklenen Hollanda'da göstericilerin bir köprüyü havaya uçurduğu iddia edildi Sibirya'da 40 bin yıldır buzulda korunan gergedan keşfedildi