Yolda yaralı bulunan çocuğun götürdüğü evde, biri hamile olmak üzere 5 kişinin cansız bedenine ulaşıldı - Son Dakika

Yolda yaralı bulunan çocuğun götürdüğü evde, biri hamile olmak üzere 5 kişinin cansız bedenine ulaşıldı

25.01.2021 09:45

ABD'nin Indianapolis kentinde yolda yaralı bulunan bir çocuğun götürdüğü evde, biri hamile olmak üzere 5 kişinin cansız bedenine ulaşıldı. Kentteki son 10 yılın en büyük toplu cinayeti olarak kayda geçen olayda ölenlerin silahla vurulduğu belirtildi. Hastaneye kaldırılan kadının bebeği de kurtarılamadı.

Indianapolis'te dün yerel saatle 04.00 civarında yetkililer, birkaç el silah sesi duyduktan sonra yolda yaralı bir çocuk buldu. Hastaneye götürülen çocuk, daha sonra yetkilileri bir eve götürdü. Evde biri hamile olmak üzere 5 kişinin ölü bulunduğu belirtildi.

SON 10 YILDA KENTTEKİ EN BÜYÜK TOPLU CİNAYET

Hamile kadının hastaneye kaldırıldığı ve bebeğin de kurtarılamadığı bilgisi paylaşıldı. Polis raporlarında söz konusu kişilerin ölüm nedeninin silahla yaralanmaları olduğu belirtildi.

Ekiplerin soruşturma başlattığı olay, son 10 yılda kentte gerçekleşen en büyük toplu cinayet olarak kayda geçti.

Yolda yaralı bulunan çocuğun götürdüğü evde, biri hamile olmak üzere 5 kişinin cansız bedenine ulaşıldı
Yolda yaralı bulunan çocuğun götürdüğü evde, biri hamile olmak üzere 5 kişinin cansız bedenine ulaşıldı

Kaynak: AA

Son Dakika Dünya Yolda yaralı bulunan çocuğun götürdüğü evde, biri hamile olmak üzere 5 kişinin cansız bedenine ulaşıldı - Son Dakika Dünya


YORUMLAR (1)

Son Dakika

Yenikapı-Bayrampaşa arasında metro seferleri durduruldu Ermenistan Başbakanı Paşinyan, darbe girişiminden eski Devlet Başkanı Serj Sarkisyan'ı sorumlu tuttu İran ve ABD'yi savaşın eşiğine getiren füze saldırısının detayları ortaya çıktı Öz ve üvey annesini öldürdükten sonra intihar eden gençle ilgili dikkat çeken detaylar Son Dakika: Yapılandırmada son gün olması nedeniyle görevli personel ve ödeme yapacaklar kısıtlamadan muaf tutulacak Koronavirüsü yok eden cihaz Van'dan 4 ülkeye ihraç edildi AB beyaz eşya ve elektrikli ürünlerin enerji sınıflarını yeniden belirledi Son Dakika! Normalleşmenin ele alındığı kritik Kabine toplantısı sona erdi