Son dakika: Yeni mezun polis ve askerler için tören düzenlendi - Son Dakika

Son dakika: Yeni mezun polis ve askerler için tören düzenlendi

16.09.2021 14:42

Bir son dakika haberine göre Gazze Şeridi'ndeki Filistin İçişleri ve Ulusal Güvenlik Bakanlığı bünyesinde görev yapacak polis ve asker adayı düzenlenen törenle mezun edildi.

Gazze Şeridi'ndeki Filistin İçişleri ve Ulusal Güvenlik Bakanlığı bünyesinde görev yapacak polis ve asker adayı düzenlenen törenle mezun edildi.

"Ulusun Kalkanı Alayı" başlığıyla düzenlenen törende birçok askeri ve polis gösterisi yapılırken, 340 güvenlik personelinin mezun olduğu belirtildi.

Törende konuşan İçişleri Bakanlığı Vekili Nasır Muslih, Gazze Şeridi'ndeki güvenlik durumunu ve istikrarı artıracak şekilde güvenlik ve polis teşkilatının gücünü genişlettiklerini ifade etti.

Öte yandan, yeni tip koronavirüsle (Kovid-19) mücadelenin devam ettiğini belirten Muslih, halkın korunması için "koruyucu aşılama" adıyla Kovid-19 önlemlerinin devam ettiğini söyledi.

Muslih, bir yandan güvenlik ve önleyici tedbirlerin uygulanmasını sürdürdüklerini, aynı zamanda da kamusal yaşamın devamlılığının sağlanmasına gayret ettiklerinin altını çizdi.

Filistin'de yapılan 2006 seçimlerinden galip çıkan Hamas'ın, Gazze Şeridi'nde yönetime geldiği 2007'den bu yana, İsrail işgali ve ablukası altındaki Filistin topraklarında faaliyet gösteren iki büyük güç olan Hamas ve Fetih hareketleri arasında büyük bir siyasi bölünmüşlük yaşanıyor.

Son dakika: Yeni mezun polis ve askerler için tören düzenlendi
Son dakika: Yeni mezun polis ve askerler için tören düzenlendi
Son dakika: Yeni mezun polis ve askerler için tören düzenlendi
Son dakika: Yeni mezun polis ve askerler için tören düzenlendi

Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Son dakika: Yeni mezun polis ve askerler için tören düzenlendi - Son Dakika


YORUMLAR
500

Son Dakika

Büyükelçiliklere geri adım attıran Viyana Sözleşmesi 41'inci maddesi nedir? 17:36 Büyükelçiliklere geri adım attıran Viyana Sözleşmesi 41'inci maddesi nedir? Halı yıkamaya götürülen halıdan 40 bin TL'lik altın çıktı 17:29 Halı yıkamaya götürülen halıdan 40 bin TL'lik altın çıktı Tarlasındaki anızı yakan adam alevlerin arasında kalarak yaşamını yitirdi 17:07 Tarlasındaki anızı yakan adam alevlerin arasında kalarak yaşamını yitirdi
Son Dakika: Benzine 44 kuruş zam gelerek 9 liraya yaklaştı 16:58 Son Dakika: Benzine 44 kuruş zam gelerek 9 liraya yaklaştı Son Dakika: Büyükelçilerin geri adımına Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan ilk tepki: Olumlu karşılıyoruz 16:29 Son Dakika: Büyükelçilerin geri adımına Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan ilk tepki: Olumlu karşılıyoruz Kenan Sofuoğlu'nun 3 kişiyle motosiklete binmesi olay oldu 15:59 Kenan Sofuoğlu'nun 3 kişiyle motosiklete binmesi olay oldu
Dünyanın en zengin takımı olan Newcastle, Karagümrük'ün hocası Farioli'yi gözüne kestirdi 15:44 Dünyanın en zengin takımı olan Newcastle, Karagümrük'ün hocası Farioli'yi gözüne kestirdi Çöp toplarken içinde 650 bin TL olan çanta buldu! Sahibine ulaştıran görevli verilen hediye üzüldü 15:26 Çöp toplarken içinde 650 bin TL olan çanta buldu! Sahibine ulaştıran görevli verilen hediye üzüldü
Advertisement