HDP önünde bekleyen aileler yüzlerine tükürüldüğü iddiasıyla binaya girmek istedi - Son Dakika

HDP önünde bekleyen aileler yüzlerine tükürüldüğü iddiasıyla binaya girmek istedi

21.11.2020 15:57

Diyarbakır'da, terör örgütü PKK tarafından kaçırılan çocuklarının bulunmasını isteyen ailelerin HDP binası önündeki eylemi devam ederken, aileler HDP binasına giren bir kişinin kendilerine tükürdüğü iddiasıyla parti binasına girmek istedi. Binadan çıkan şahıs ile aileler arasında tartışma yaşanırken, polis bölgede güvenlik önlemlerini artırdı.

Diyarbakır'da aileler çocukları terör örgütü PKK tarafından kaçırıldığı için HDP il binası önünde oturma eylemi başlatırken, eylem 446 gündür devam ediyor. Ailelerin bina önündeki bekleyişi sürerken, bugün HDP binasına giren bir kişi ile eylem yapan aileler arasında gerginlik yaşandı.

KAHROLSUN HDP SLOGANLARI

Aileler, şahsın yüzlerine tükürdüğünü iddia ederken HDP binasına girmek istedi. Ailelerin HDP il binasına girmesine polis ekipleri engel oldu. Yaşanan gelişmelerin ardından aileler kahrolsun HDP sloganı atarak HDP'lilere tepki gösterdi.

"ASLA KABUL ETMEYECEĞİM"

Yüzüne tükürüldüğünü iddia eden ailelerden Nazlı Sancar, HDP'lilerin yüzüne tükürdüğünü ve bunu asla kabul etmediğini belirterek bu durumu eleştirdi.

HDP önünde bekleyen aileler yüzlerine tükürüldüğü iddiasıyla binaya girmek istedi

Kaynak: DHA

Son Dakika Güncel HDP önünde bekleyen aileler yüzlerine tükürüldüğü iddiasıyla binaya girmek istedi - Son Dakika


YORUMLAR (4)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika

WhatsApp'ta virüs alarmı! Tüm kontrolü ele geçiriyor Ünlü oyuncu İpek Tuzcuoğlu Hükümsüz ile izleyici karşısına çıkıyor 6,5 ayda 41 kilo veren Damla Ersubaşı'dan estetik iddialarına yanıt Son Dakika: İstanbul'dan Rusya'ya giden kargo gemisi Beykoz açıklarında sürükleniyor Joe Biden yönetiminden Türk hamlesi! ABD'nin kritik bakanlıklarına 3 Türk kadın atandı Polis memuru ve öğretmen eşinin ölümünde korkunç detay! Çatıdan düşen buz kombinin bacasını çıkarmış İbrahim Tatlıses ve Dilan Çıtak arasındaki buzlar eridi Pelin Akil'den üçüncü çocuk için eşine bomba gönderme