Son Dakika! İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu'nun koronavirüs testi pozitif çıktı - Son Dakika

Son Dakika! İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu'nun koronavirüs testi pozitif çıktı

24.10.2020 12:01

Son dakika! İstanbul Büyükşehir Belediyesi Sözcüsü Murat Ongun sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu'nun koronavirüs testinin pozitif çıktığını söyledi. Ongun, hastanede tedaviye alınan İmamoğlu'nun sağlık durumunun iyi olduğunu belirtti.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Sözcüsü Murat Ongun sosyal medya hesabından İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu'yla ilgili paylaşımda bulundu. Ongun, İmamoğlu'na yapılan koronavirüs testinin sonucunun pozitif çıktığını bildirdi.

İMAMOĞLU HASTANEYE KALDIRILDI

İmamoğlu'nun hastaneye kaldırıldığını da aktaran Ongun, tedavi sürecine başlandığını ve İmamoğlu'nun durumunun iyi olduğunu açıkladı.

Son Dakika! İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu'nun koronavirüs testi pozitif çıktı

TOPLANTIYA ÇAĞRILMAMIŞTI

Geçen gün Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, İstanbul'a gelerek koronavirüsle mücadele kapsamında bir toplantı gerçekleştirdi. Toplantıya, İstanbul Valisi Ali Yerlikaya,İl Emniyet Müdürü Zafer Aktaş, bakan yardımcıları ve il sağlık müdürü katılırken, İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu'nun toplantıda bulunmaması dikkat çekmişti.

SAĞLIK BAKANI, İMAMOĞLU'YLA GÖRÜŞME PLANLIYORDU

Konuyla ilgili olarak açıklamada bulunan Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, hafta sonundan itibaren 5 gün boyunca İstanbul'da olacağını ve İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu'yla da görüşme yapmayı planladığını söylemişti.

VALİ YERLİKAYA GEÇMİŞ OLSUN DİLEKLERİNİ İLETTİ

İstanbul Valisi Ali Yerlikaya sosyal medyadan yaptığı açıklamada İmamoğlu'nu aradığını belirtti. Yerlikaya paylaşımında, "Covid-19 test sonucu pozitif çıkan İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın Ekrem İmamoğlu'nu arayarak geçmiş olsun dileklerimi ilettim. Allah'tan acil şifalar dilerim" ifadelerine yer verdi.

Son Dakika! İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu'nun koronavirüs testi pozitif çıktı

"ZOR GÜNLERİ DAYANIŞMA İÇİNDE AŞACAK, BİRLİKTE BAŞARACAĞIZ"

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş da İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu'yla ilgili paylaşımda bulundu. Yavaş haberi üzüntüyle öğrendiğini vurguladı ve "İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanımız Ekrem İmamoğlu'nun Covid-19 testinin pozitif çıktığını üzüntüyle öğrendim. Başkanımıza geçmiş olsun dileklerimi iletiyor, bir an evvel sağlığına kavuşmasını diliyorum. Bu zor günleri dayanışma içinde aşacak, birlikte başaracağız" dedi.

Son Dakika! İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu'nun koronavirüs testi pozitif çıktı
Son Dakika! İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu'nun koronavirüs testi pozitif çıktı

Son Dakika Güncel Son Dakika! İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu'nun koronavirüs testi pozitif çıktı - Son Dakika

YORUMLAR (11)
  • İSTANBULLU: BENCE ÇOK ÇALIŞIYOR ONDAN YORGUN DÜŞTÜ HASTA OLDU Bİ KAÇ AY TATİL YAPMASI LAZIM YOKSA İSTANBUL SEN OLMADAN HİZMETDEN YOKSUN KALIR Cevap Yaz 11 6 Yayından Kaldır
  • hasan: umarım bir an önce haberi gelir istanbul rahat eder bunun gibi faşist insana az bile inşallah hiç çıkamaz o hastaneden Cevap Yaz 9 16 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika

Ali Koç, 5 yıl sonra kurşunlanma olayıyla ilgili konuştu: Can kaybı olsaydı bu şekilde davranılmazdı Lille, Abdülkadir Ömür ve Serkan Asan'ı gündemine aldı Son Dakika! Koronavirüs test sonucu pozitif çıkan İmamoğlu hastaneden 1,5 dakikalık video yayınladı: Durumum iyi Azerbaycan Karabağ'da gece boyu Ermeni cephelerini vurdu Yasak Elma'dan 5 oyuncu birden ayrılıyor! Başrol Şevval Sam'dan ilk yorum geldi Milyonları ilgilendiren borç yapılandırmasının detayları belli oldu! Peşin ödeyen büyük indirimi kapar Utanmazlığın da böylesi! Alkollü kadın sürücü kendisine işlem yapan polise saldırıp, yüzünü tırmaladı Türkiye'nin Libya'ya verdiği sahil güvenlik eğitimine İtalyan basınından ilginç yorum: Anahtar Erdoğan'ın elinde