Son Dakika Haberleri: TSK, Afrin'de Sokağa Çıkma Yasağı İlan Etti: Operasyon Başlatıldı

TSK, Afrin'de Sokağa Çıkma Yasağı İlan Etti: Operasyon Başlatıldı

27 gün önce

Türk Silahlı Kuvvetleri tarafından Afrin'de sokağa çıkma yasağı ilan ederek operasyon başlatıldı. Bölgede, yağma ve soygun yapan bir gruba karşı operasyon başlatıldığı öğrenildi.

Zeytin Dalı Harekatı ile terör örgütü PYD/ PKK'dan temizlenen Afrin'de sokağa çıkma yasağı ilan edildi. CNN TÜRK'te yer alan habere göre; soygun, gasp ve hırsızlık olaylarının bölgede artması üzerine Afrin'de bu olaylara karışan gruplara yönelik, TSK tarafından operasyon düzenlendi. Operasyonlarda ölü ve yaralıların olduğu belirtildi.

"ÇATIŞMALAR SABAH 5'TE BAŞLADI"

TSK'nın operasyon başlattığı Afrin'de bugün yaşananlarla ilgili olarak terör ve güvenlik uzmanı Abdullah Ağar şu bilgileri paylaştı:

"Afrin'de sabah saat 5'den beri yaşanan çatışmalar: Bütün ÖSO gruplarının birleşmesiyle oluşturulan Ceyş ül Vatan grubuna katılmayan, ayrımcılık, bozgunculuk, halka zarar üreten Ahrur-u Şarkiye grubuyla İLGİLİ. Bununla birlikte: 1-YPG/PKK hücreleri 2-Hırsızlık çeteleri HEDEFTE."
18 Liraya Aldı, 10 Bin Liraya Bile Satmıyor! Bisikletine Yaptıklarını Görenler Hayrete Düşüyor Ankara'daki Tren Kazası Meclis'teki Tansiyonu Yükseltti! Ulaştırma Bakanı Turhan, İstifaya Çağrıldı

Türkiye'nin Operasyonları Sonrası Köşeye Sıkışan YPG, Esad'dan Yardım İstedi