"Sosyal Medya ve İnternet Bağımlılığı" semineri - Son Dakika

"Sosyal Medya ve İnternet Bağımlılığı" semineri

25.10.2019 14:56

Ankara'nın Nallıhan ilçesinde üniversite öğrencilerine "Sosyal Medya ve İnternet Bağımlılığı" semineri verildi.

Ankara'nın Nallıhan ilçesinde üniversite öğrencilerine "Sosyal Medya ve İnternet Bağımlılığı" semineri verildi.

Ankara Üniversitesi Nallıhan Meslek Yüksekokulu solonunda düzenlenen seminere, Elektronik ve Otomasyon Bölümü öğretim görevlisi Furkan Koçak, Bilgisayar Teknolojisi öğretim görevlisi Ufuk Tanyeri, Salih Erdurucan ile Elektronik bölümü öğrencileri katıldı.

İlçe Emniyet Müdürlüğünde görevli uzman Hamza Albayrak tarafından öğrencilere sosyal medya ve internet bağımlılığıyla başa çıkma yöntemleri anlatıldı.

Seminerde, sosyal ağlardaki zararlı içeriklerle mücadele yöntemleri, internet bağımlılığının zararları ve mücadele yöntemleri üzerine örnekler verildi.

Sosyal medya verileriyle ilgili istatistik bilgiler paylaşıldı, bilgi alışverişinde bulunuldu.

Kaynak: AA

Son Dakika Güncel 'Sosyal Medya ve İnternet Bağımlılığı' semineri - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Prof. Dr. Hakan Oğuztürk: Aşı yaptıranlar hemen ertesi gün kısıtlamalardan muaf edilmemeli, en az 40 günlük bir süreç olabilir Esnafın üşümesin diye üzerine battaniye örttüğü kişi, iş hanında ölü bulundu Yunanistan'da kara kuvvetleri için zorunlu askerlik 9 aydan 1 yıla çıkarılıyor Marketten dönen çift kurşuna dizildi! Camdan bakan çocuk anne ve babasının cansız bedenini gördü Mansur Yavaş'tan Ankara'da yaşayan EYT'lilere müjde: GSS primlerini ödemeye başlıyoruz Trump'ın Biden'a bıraktığı mektubun içeriği basına sızdı: Joe biliyorsun ben kazandım İbo Show'un 10. bölüm fragmanı yayınlandı! 15 yıldır İbrahim Tatlıses ile küs olan Ebru Yaşar programa geliyor Yunanistan Parlamentosu Üyesi Velopoulos: Tek kurşun dahi atamadan Ege'nin yarısını Türklere kaybedeceğiz