Sosyetik kasap Nusret Gökçe, Mikonos'tan Türkiye'ye 10 kiloluk kaya getirerek cam fanusa koydu - Son Dakika

Sosyetik kasap Nusret Gökçe, Mikonos'tan Türkiye'ye 10 kiloluk kaya getirerek cam fanusa koydu

05.10.2019 08:56

Et tuzlama hareketiyle fenomen haline gelen Nusret Gökçe, Yunan adası Mikonos'ta 10 kilo ağırlığındaki bir kayayla ağırlık antrenmanı yaptı. Gökçe, antrenman yaptığı 10 kiloluk kayayı Türkiye'ye getirterek cam fanusun içine aldı.

Et tuzlama hareketiyle dünyada fenomen haline gelen Nusret Gökçe, son yaptığıyla yine adından söz ettirmeyi başardı. Hayatının büyük bir kısmını spora ayıran Gökçe, son olarak Mikonos'ta 10 kiloluk kayayla antrenman yaptı. Gökçe daha sonrada 10 kilo ağırlığındaki kayayı Türkiye'ye getirdi.

YUNAN ADASINDAN KAYA GETİRTTİ

İstanbul, New York, Miami, Dubai ve Abu Dabi'de restoranı olan Nusret, geçtiğimiz günlerde beline büyük bir taş bağlamış ve verdiği pozları Instagram'da paylaşmıştı. Gökçe, antrenmanlarında kullandığı kayayı Türkiye'ye getirerek cam fanusun içine koydu.

KAYAYI CAM FANUSA KOYDU

Nusret Gökçe, o kayayı Etiler'deki restoranında cam muhafaza içinde sergilemeye başladı. Kayanın önünde poz veren Gökçe, o anların fotoğrafını "Sence bunun değeri ne kadardır?" notuyla Instagram hesabından paylaştı.

Sosyetik kasap Nusret Gökçe, Mikonos'tan Türkiye'ye 10 kiloluk kaya getirerek cam fanusa koydu
Sosyetik kasap Nusret Gökçe, Mikonos'tan Türkiye'ye 10 kiloluk kaya getirerek cam fanusa koydu

Son Dakika Magazin Sosyetik kasap Nusret Gökçe, Mikonos'tan Türkiye'ye 10 kiloluk kaya getirerek cam fanusa koydu - Son Dakika Magazin

YORUMLAR (37)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika

Portekizli eski futbolcu Raul Meireles: Fenerbahçe'deyken tutkumu kaybettim Oltasına takılan 27,5 kilo ağırlığındaki sazanı suya bırakıp gönülleri fethetti Vatandaşa ucuza satmak yerine depoda bekletilen bir ton balık çürüdü Alkollüyken zincirleme trafik kazasına karışan Ahmet Kural'a hapis istemiyle dava açıldı Milyonları ilgilendiren borç yapılandırmasında son başvuru tarihi 31 Aralık Merkez Bankası'nın resmi rezervleri yüzde 4,9 azaldı Muhtar olduğuna kimseyi inandıramayan genç, kimliğini göstermek zorunda kalıyor Arkadaşından aldığı hatalı basım 100 TL'yi 70 bin TL'ye satıyor