Sosyetik kasap Nusret Gökçe, Mikonos'tan Türkiye'ye 10 kiloluk kaya getirerek cam fanusa koydu - Son Dakika

Sosyetik kasap Nusret Gökçe, Mikonos'tan Türkiye'ye 10 kiloluk kaya getirerek cam fanusa koydu

05.10.2019 08:56

Et tuzlama hareketiyle fenomen haline gelen Nusret Gökçe, Yunan adası Mikonos'ta 10 kilo ağırlığındaki bir kayayla ağırlık antrenmanı yaptı. Gökçe, antrenman yaptığı 10 kiloluk kayayı Türkiye'ye getirterek cam fanusun içine aldı.

Et tuzlama hareketiyle dünyada fenomen haline gelen Nusret Gökçe, son yaptığıyla yine adından söz ettirmeyi başardı. Hayatının büyük bir kısmını spora ayıran Gökçe, son olarak Mikonos'ta 10 kiloluk kayayla antrenman yaptı. Gökçe daha sonrada 10 kilo ağırlığındaki kayayı Türkiye'ye getirdi.

YUNAN ADASINDAN KAYA GETİRTTİ

İstanbul, New York, Miami, Dubai ve Abu Dabi'de restoranı olan Nusret, geçtiğimiz günlerde beline büyük bir taş bağlamış ve verdiği pozları Instagram'da paylaşmıştı. Gökçe, antrenmanlarında kullandığı kayayı Türkiye'ye getirerek cam fanusun içine koydu.

KAYAYI CAM FANUSA KOYDU

Nusret Gökçe, o kayayı Etiler'deki restoranında cam muhafaza içinde sergilemeye başladı. Kayanın önünde poz veren Gökçe, o anların fotoğrafını "Sence bunun değeri ne kadardır?" notuyla Instagram hesabından paylaştı.

Sosyetik kasap Nusret Gökçe, Mikonos'tan Türkiye'ye 10 kiloluk kaya getirerek cam fanusa koydu
Sosyetik kasap Nusret Gökçe, Mikonos'tan Türkiye'ye 10 kiloluk kaya getirerek cam fanusa koydu

Son Dakika Magazin Sosyetik kasap Nusret Gökçe, Mikonos'tan Türkiye'ye 10 kiloluk kaya getirerek cam fanusa koydu - Son Dakika Magazin


YORUMLAR (37)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika

Alice Campello, Morata'yla tanışma hikayelerini anlattı: Mesajına aylar sonra cevap verdim Evlilikleri kısa sürdü! Sıla ve Hazer Amani çifti boşanacaklarını açıkladı Türk bilim insanı Uğur Şahin'den koronavirüs aşısı müjdesi: Dağıtıma 25 Aralık'tan önce başlayabiliriz Kısıtlama kararı onları da vurdu, düğünler hafta sonu 18.30'da sona erecek Önce motorla gezdirdiler, ardından gasbedip bıçakladılar! Saldırganları 'İlknur' dövmesi ele verdi Cam filmlerle yakalanan sürücünün savunması pes dedirtti: O zaman bana koruma verin, düşmanlarım var Vaka sayısı düşmezse hafta içi de sokağa çıkma kısıtlaması gelebilir Başına taş düşen işçi feci şekilde can verdi! Kan donduran anlar kamerada