Sp Seçim Bürosu Açıldı - Son Dakika

Sp Seçim Bürosu Açıldı

09.03.2014 15:00
Sp Seçim Bürosu Açıldı, System.String[]

Saadet Partisi (SP) Belediye Başkan Adayı Nihat Altıparmak, yerel kalkınmanın terk edilmesiyle birlikte köylerden şehre göçün arttığını söyledi.

Saadet Partisi (SP) Belediye Başkan Adayı Nihat Altıparmak, yerel kalkınmanın terk edilmesiyle birlikte köylerden şehre göçün arttığını söyledi.

Saadet Partisi (SP) Niğde İl Teşkilatı seçim bürosunun açılışını gerçekleştirdi.

Seçim bürosunun açılışına Eski Konya 20 ve 21. Dönem Milletvekili Veysel Candan, SP Genel İdare Kurulu Üyesi Hasan Hüseyin Öz, MHP Niğde Belediye Başkan Adayı Fikret Çıtırgı, CHP Niğde Belediye Başkan Adayı Fahri Eker ve partililer katıldı.

Yoğun yağmur altında gerçekleşen açılışta konuşan Altıparmak, Saadet Partisi olarak en çok üzerinde durdukları konunun yerel kalkınma olduğunu dile getirerek şunları dedi: "Yerel kalkınmanın terk edilmesiyle Anadolu'daki köylerimiz boşaltılmış. Bizim en çok üzerinde durduğumuz olay yerel kalkınmadır. Niğde'de 46 tane beldemiz varken 23 tanesini kaybettik. Milli görüş iktidarında olsaydı, Milli görüş belediyecilik anlayışı hakim olsaydı, 46 tane beldenin hiçbirisini kaybetmezdik. Köylerimizin nüfusu azalmazdı. Köylerimiz büyük şehirlere göç etmezdi. Hazırlayacağımız yerel kalkınma politikalarıyla mutlaka Anadolu insanımızı doğduğu yerde doyurmak istiyoruz"

Konuşmaların ardından Bor Caddesi Kültür Merkezi yanında bulunan seçim bürosunun açılışı yapıldı. - NİĞDE

Sp Seçim Bürosu Açıldı
Sp Seçim Bürosu Açıldı

- Kaynak: İHA

Son Dakika Yerel Sp Seçim Bürosu Açıldı - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Kısıtlamaya uymayan kardeşler terör estirdi: 3 polis yaralı Ellen Page transeksüel olduğunu açıkladı, Elliot ismini aldı Emre Bol'dan Diagne'yle ilgili çirkin yorum: Ülkesinde timsah yiyordu, Türkiye'de topçu oldu Yeni pozlarını paylaşan Hadise'ye beğeni üstüne beğeni yağdı Koronadan daha tehlikeli! Biyoteröristler, virüsler üzerinde çalışan biyologların bilgisayarlarına saldırı gerçekleştirebilir "Millet İttifakı'nın çatı adayı kim olsun?" anketinde ilk iki sırada İmamoğlu ve Yavaş var Yasak aşkın ortaya çıkmaması için ölen sevgilisini giydirip kapı önüne bıraktı Müge Anlı dehşete düştü! Anne, 6 aylık bebeğini tandırda diğerini de boğarak öldürdü