Son Dakika Haberleri: Yarışma için İstanbul'a Gelen Dansçılar Taksim Metrosunda Böyle Dans Etti

Yarışma için İstanbul'a Gelen Dansçılar Taksim Metrosunda Böyle Dans Etti

5 ay önce

Dans yarışması için Muğla ve Marmaris'ten İstanbul'a gelen dansçılar son provalarını Taksim metrosunda yapınca ortaya renkli görüntüler çıktı.

Beyoğlu'nda düzenlenen 'Bachata star' isimli dans yarışmasına katılmak için Muğla ve Marmaris'ten gelen dansçılar, yarışmadan önce Taksim Meydan ve Taksim metrosunda son provalarını yaptı. sokak sanatçıları tarafından çalınan müzik eşliğinde tekrar dans eden dansçılar, çevredeki insanlar tarafından ilgiyle izlendi.

TAKSİM METROSUNDA SON PROVALARINI YAPTILAR

Beyoğlu'nda düzenlenen 'Bachata star' isimli dans yarışmasına katılmak için Muğla ve Marmaris'ten gelen dansçılar, yarışmadan önce Taksim Meydan ve Taksim metrosunda son provalarını yaptı.

MUĞLA VE MARMARİS'TEN İSTANBUL'A GELDİLER

Marmara Dans Akademisi'nden Utku Şahiner ve Sema Tıraş, Muğla O2 Latin Dans ekibinden de Hüseyin Onur Çelebi ve Eylem Topa 2010 yılından bu yana uluslararası çapta düzenlenen şampiyonanın Türkiye ayağı yarışı için Muğla ve Marmaris'ten İstanbul'a geldi.

METRODA DANS ETTİLER

4 dansçı arkadaş konaklayacakları otel odasına yerleştikten sonra yarışmasının yapılacağı Beyoğlu'nda bulunan Taksim Meydanı'na geldi. Meydanda bir süre dans figürlerini sergileyen çiftler daha sonra da Taksim metrosuna indi. Metro girişinde sokak sanatçıları tarafından çalınan müzik eşliğinde tekrar dans etmeye başlayan dansçılar, o an oradan geçen insanlar tarafından ilgiyle izlendi.

GÖRENLER TELEFONA SARILDI

Yarışma öncesi son prova niteliğinde yapılan danslarını uzun süre devam ettiren çiftler daha sonra metrodan çıkış yaptı. Dansı seyreden bazı kişiler de o anları cep telefonu kameraları ile kaydetti. Dansçılardan Utku Şahiner, atmosferi güzel bulunca dans etmeye başladıklarını söyledi.


YORUMLAR


Erdoğan'ın Sağ Kolu Olan Şehit Erol Olçok'un Eşi: Şehitleri Kaça Sattınız? PKK'nın İğrenç Yüzü Günlükte Ortaya Çıktı: Kendini Dedesi Yaşındaki Teröristin Kucağında Çıplak Olarak Bulmuş Cani Koca, Eşiyle Birlikte Yemek Yerken Gördüğü Adama Ekmek Bıçağıyla Saldırdı