Son Dakika Haberleri: CHP Oturma Eylemi Yapacaktı, Taksim TOMA'larla Kapatıldı

CHP Oturma Eylemi Yapacaktı, Taksim TOMA'larla Kapatıldı

8 gün önce

CHP'nin 'OHAL değil demokrasi istiyoruz' sloganı ile Türkiye genelinde yapacağı oturma eylemleri öncesi Taksim Meydanı'nda yoğun güvenlik önlemleri alındı.

 CHP'nin 'OHAL değil demokrasi istiyoruz' sloganı ile Türkiye genelinde yapacağı oturma eylemleri öncesi Taksim Meydanı'nda yoğun güvenlik önlemleri alındı. Taksim Cumhuriyet anıtı ve çevresi polis bariyerleriyle kapatılırken alana kimse alınmıyor.

HER YERE TOMA YERLEŞTİRİLDİ

OHAL'in 7'nci kez uzatılması kararı üzerine CHP İstanbul İl Başkanlığı, tarafından bugün milletvekilleri, il örgütü yöneticileri ve partililerin katılımıyla saat 12.00'da Taksim Meydanı'ında oturma eylemi yapacağını açıklamıştı. Polis, Taksim Meydanı'nın bir bölümünü, Cumhuriyet Anıtı ve çevresini bariyerlerle kapattı. İstiklal Caddesi girişi ve Gezi Parkı'na da çok sayıda TOMA ve çevik kuvvet polisi konuşlandırıldı.
Türkiye'nin Çatısı Ağrı Dağı'na Beyaz Şapka Yargıtay'dan Emsal Karar! Altınları Çalınan Ev Sahibinin Zararını Site Yönetimi Karşılayacak

Pegasus'tan Büyük Ayıp! Bebek Arabasını Kırdıkları Kadın Yolcuya Yardımcı Bile Olmadılar AK Parti'den CHP'li Özgür Özel'e: Grup Başkanvekilliği Soytarılık Yeri Değildir