Kirişci: "Şeker ne kadar stratejikse süt ve süt ürünleri de bizler için o kadar stratejiktir" - Son Dakika

Kirişci: "Şeker ne kadar stratejikse süt ve süt ürünleri de bizler için o kadar stratejiktir"

23.09.2022 15:25

Tarım ve Orman Bakanı Vahit Kirişci'nin konuşması KARS - Tarım ve Orman Bakanı Vahit Kirişci, Peynir Festivali ve Peynir Müzesi açılışında konuştu.

Tarım ve Orman Bakanı Vahit Kirişci'nin konuşması KARS - Tarım ve Orman Bakanı Vahit Kirişci, Peynir Festivali ve Peynir Müzesi açılışında konuştu. (1)

YORUMLAR
500
Hartum Büyükelçisi Çobanoğlu: 'Sudan her açıdan ülkemiz için çok büyük bir ortak' Hartum Büyükelçisi Çobanoğlu: 'Sudan her açıdan ülkemiz için çok büyük bir ortak' Mithat Sancar: 'Bu Ülkede Demokratik Dönüşümün Yolunu Açmak, Barışın Zeminini Güçlendirmek İstiyoruz' Mithat Sancar: 'Bu Ülkede Demokratik Dönüşümün Yolunu Açmak, Barışın Zeminini Güçlendirmek İstiyoruz' Son dakika haberi | İçişleri Bakanı Soylu, uyuşturucu ve terörle mücadeleye yönelik çalışmaları anlattı Açıklaması Son dakika haberi | İçişleri Bakanı Soylu, uyuşturucu ve terörle mücadeleye yönelik çalışmaları anlattı Açıklaması
Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Kirişci: 'Şeker ne kadar stratejikse süt ve süt ürünleri de bizler için o kadar stratejiktir' - Son Dakika

Bu haber AA tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. AA tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı AA kurumudur.

Advertisement