Şoförler birbirine girdi, tekme ve yumruklar havada uçuştu - Son Dakika

Şoförler birbirine girdi, tekme ve yumruklar havada uçuştu

26.01.2021 15:40

Bartın'da halk otobüsü şoförleri ile dolmuş şoförleri arasında hat ve yolcu nedeniyle çıkan tartışma kısa sürede kavgaya dönüştü. Tekme ve yumrukların havada uçuştuğu kavgayı polis göz yaşartıcı gaz kullanarak ayırabildi. 11 kişi gözaltına alındı.

Kemerköprü meydanında yaşanan olayda halk otobüsü servis şoförleri ile Esenyurt dolmuş şoförleri arasında hat ve yolcu yüzünden tartışma çıktı. Kısa sürede arbedeye dönüşen kavga nedeniyle olay yerine çok sayıda polis ekibi sevk edildi.

TEKME VE YUMRUKLAR HAVADA UÇUŞTU

Polisler kavga eden şoförleri ayırmak için göz yaşartıcı gaz kullandı. Tekme ve yumrukların konuştuğu kavgada 2 kişi yaralandı. Polis ekiplerince kavgaya karışan 11 kişi gözaltına alınarak emniyete götürüldü.

Şoförler birbirine girdi, tekme ve yumruklar havada uçuştu

Kaynak: İHA

Son Dakika 3. Sayfa Şoförler birbirine girdi, tekme ve yumruklar havada uçuştu - Son Dakika


YORUMLAR (1)

Son Dakika

Evin altında 12 metre derinliğinde tünel açan defineciler suçüstü yakalandı Yusuf Yazıcı UEFA Avrupa Ligi'nde 7 gol atarak hem turnuva hem de Lille tarihine geçti Vatandaş indirim beklerken yağ firmaları aynı filmi başa sararak gramaj oyununu devreye soktu Siyasi kutuplaşmanın sokağa yansıması! Röportaj esnasında tekmeler yumruklar havada uçuştu Nijerya'da silahlı kişilerin okula düzenlediği saldırıda yüzlerce kız öğrenci kaçırıldı Ekmekler eksilince kamera kayıtlarını izledi, gerçek ortaya çıktı Öldürdüğü sevgilisinin cesedini öpüp, saçlarını toparlamış Korona bitmeden bir yeni salgın daha: Dirençli uyuz vakaları patladı, 15 dakikalık temasta bulaşıyor