THY otelde kaldılar demişti! Geceyi karton üstünde geçiren yolculardan "Otel istiyoruz" protestosu - Son Dakika

THY otelde kaldılar demişti! Geceyi karton üstünde geçiren yolculardan "Otel istiyoruz" protestosu

25.01.2022 15:01

Dün akşam saatlerinde etkisini artıran kar yağışı nedeniyle İstanbul'da hava trafiği de felç oldu. Hava şartları ve pistlerin durumundan dolayı tüm uçuşların durdurulduğu İstanbul Havalimanı'nda geceyi geçirmek durumunda kalan yüzlerce yolcu için firma yetkilileri karton ve sandviç dağıtırken, bugün ortaya çıkan bir video ise sosyal medyada gündem oldu. Havalimanındaki çok sayıda yabancı yolcu yaşadıkları mağduriyet nedeniyle "We need Hotel" (Otele ihtiyacımız var) protestosu yaptı.

İstanbul'da dün akşam saatlerinde kuvvetlenen kar yağışı nedeniyle araç trafiğinde olduğu kadar hava trafiğinde de büyük sıkıntılar yaşandı.

TÜM UÇUŞLAR DURDURULDU

Megakentte hava şartları ve pistlerdeki durumdan dolayı tüm uçuşlar durdurulurken, Türk Hava Yolları'ndan bugün yapılan açıklamada İstanbul Havalimanı operasyonlarının bu gece saat 00.00'a kadar durdurulduğu ifade edildi.

Kar nedeniyle İstanbul Havalimanı'nda mahsur kalan yolculardan 'Otele ihtiyacımız var' protestosu

GECEYİ HAVALİMANINDA GEÇİRECEKLERE KARTON DAĞITILDI

Hava muhalefeti nedeniyle geceyi İstanbul Havalimanı'nda geçiren yüzlerce vatandaşa yetkililer tarafından üzerinde yatmaları için karton dağıtıldığı ve sandviç verildiği sosyal medyada paylaşılan görüntülere de yansırken, bugün ise dikkat çeken bir başka gelişme yaşandı.

Kar nedeniyle İstanbul Havalimanı'nda mahsur kalan yolculardan 'Otele ihtiyacımız var' protestosu

YOLCULARIN PROTESTOSU SOSYAL MEDYADA GÜNDEM OLDU

Dün geceden beri İstanbul Havalimanı'nda bekleyen çok sayıda yabancı yolcu, yetkilileri göreve çağırarak "We need hotel" (Otele ihtiyacımız var) protestosunda bulundu. Yolcuların protesto anları cep telefonu kameralarına saniye saniye yansıdı.

YORUMLAR (4)
  • Büşra Özbaş: İki gündür kayserside thy herşeyi kaşıladığı otelde kalıyorum. Geceliği 1.200 tl olan otelin herşeyin thy karşılıyor tc vatandaşıyım. Yorum yapmadan önce temel haklarınız öğrenin;) Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız
500
Koltuk değneğiyle görüntülenen oyuncu Engin Altan Düzyatan sağlık durumundan bahsetti Koltuk değneğiyle görüntülenen oyuncu Engin Altan Düzyatan sağlık durumundan bahsetti İstanbul Havalimanı'nda gözaltına alınan müzisyen serbest bırakıldı İstanbul Havalimanı'nda gözaltına alınan müzisyen serbest bırakıldı İstanbul'da gözaltına alınan müzisyen Zelal Gökçe serbest bırakıldı İstanbul'da gözaltına alınan müzisyen Zelal Gökçe serbest bırakıldı

Son Dakika Güncel THY otelde kaldılar demişti! Geceyi karton üstünde geçiren yolculardan 'Otel istiyoruz' protestosu - Son Dakika


Advertisement