Ticaret Borsası Üyeleri Yemekte Buluştu - Son Dakika

Ticaret Borsası Üyeleri Yemekte Buluştu

30.03.2018 12:11
Ticaret Borsası Üyeleri Yemekte Buluştu

Sivas Ticaret Borsası yöneticileri ve borsa üyeleri, düzenlenen yemek programında bir araya geldi.

Sivas Ticaret Borsası yöneticileri ve borsa üyeleri, düzenlenen yemek programında bir araya geldi.

Ticaret Borsasından yapılan yazılı açıklamaya göre, kentteki bir restoranda verilen yemekte konuşan Ticaret Borsası Başkanı Abdulkadir Hastaoğlu, Ticaret Borsası'nın 1992 yılından beri Sivas'ta faaliyet gösterdiğini ifade etti.

Geniş meslek gurubuna hitap eden bir sivil toplum kuruluşu olduklarını aktaran Hastaoğlu, yapılacak seçimlerde yeniden aday olduğunu açıkladı.

Amaçlarının Sivas'a hizmet olduğunu vurgulayan Hastaoğlu, şunları kaydetti:

"Tekrar seçildiğimizde yeni dönemde ilimize ve üyelerimize, Valiliğimiz, İl Özel İdaremiz ve Belediyemizin de desteğini alarak içerisinde yeni borsa hizmet binası, lisanslı depoculuğunda olduğu zahire borsası, kaba yem ve ot borsası ile canlı hayvan borsasının da aynı yerde olacağı bir kompleks kazandıracağız. Bu proje içerik olarak tam anlamıyla dört unsuru da bir arada bulunduran Türkiye'de tek kompleks olacak. İnşallah bu sizlerin desteğiyle bizlere nasip olur."

Programa, Meclis Başkanı ve meclis başkan adayı İhsan Aksoy, meclis üyesi adayları, Ticaret Borsası üyeleri katıldı.

Zara'da milli güreşçi Sarıçiçek için karşılama programı düzenlendi Zara'da milli güreşçi Sarıçiçek için karşılama programı düzenlendi Sivas Katliamı'nda Yaşamını Yitirenler Anılıyor.. Ulaş Karasu: 'Sivaslılar Olarak Bizler de Buranın Utanç Müzesi Olmasından Asla Gocunmayız' Sivas Katliamı'nda Yaşamını Yitirenler Anılıyor.. Ulaş Karasu: 'Sivaslılar Olarak Bizler de Buranın Utanç Müzesi Olmasından Asla Gocunmayız' Sivas Katliamı'nın Yıldönümünde Asım Bezirci, Kabri Başında Anıldı Sivas Katliamı'nın Yıldönümünde Asım Bezirci, Kabri Başında Anıldı
Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Ticaret Borsası Üyeleri Yemekte Buluştu - Son Dakika

Bu haber AA tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. AA tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı AA kurumudur.

Advertisement