Tır'ın İplik Yüklü Dorsesi Alev Alev Yandı - Son Dakika

Tır'ın İplik Yüklü Dorsesi Alev Alev Yandı

02.01.2012 17:34
Tır'ın İplik Yüklü Dorsesi Alev Alev Yandı

Bolu'da, seyir halindeki iplik yüklü TIR'ın dorsesi, belirlenemeyen bir nedenle alev alev yanmaya başladı.

Bolu'da, seyir halindeki iplik yüklü TIR'ın dorsesi, belirlenemeyen bir nedenle alev alev yanmaya başladı. İtfaiye yangını güçlükle kontrol altına alırken, trafik bir süre tek şeritten sağlandı.

Olay, saat 16.10 sıralarında, TEM yolunun Elmalık mevkiinde meydana geldi. Ankara'dan İstanbul yönüne giden Nayif Çoğaç yönetimindeki Q1 130 UBA plakalı iplik yüklü TIR'ın dorsesinde belirlenemeyen bir nedenle yangın çıktı. Alevler dorseyi sararken, sürücü TIR'ı yol kenarına güçlükle park edip itfaiyeden yardım istedi. Kısa sürede gelen itfaiye ekipleri alev alev yanan dorseyi söndürmek için yoğun çaba harcadı.

Merdivenlerle dorseye tırmanan itfaiye erleri, yaklaşık 25 dakika sonra yangını kontrol altına aldı. Yola saçılan iplikler nedeniyle trafik bir süre tek şeritten kontrollü olarak verildi. Polis olayla ilgili soruşturma başlattı.

MY,KY(MÇ/CK) - Bolu

Kaynak: DHA
Sokak köpekleri İstiklal Caddesi'ndeki bir lokantanın müdavimi oldu Sokak köpekleri İstiklal Caddesi'ndeki bir lokantanın müdavimi oldu Depremzedeler, gazi ve şehit aileleri ilk iftarda bir araya geldi Depremzedeler, gazi ve şehit aileleri ilk iftarda bir araya geldi İş yerinden 500 bin TL çalan 3 şüpheli yakalandı; kasayı açmak için özel gitmiş İş yerinden 500 bin TL çalan 3 şüpheli yakalandı; kasayı açmak için özel gitmiş

Son Dakika Güncel Tır'ın İplik Yüklü Dorsesi Alev Alev Yandı - Son Dakika


Advertisement