Türkiye Liqui Moly Motorkros Şampiyonası'nın Startını Btp Genel Başkanı Hüseyin Baş Verecek - Son Dakika

Türkiye Liqui Moly Motorkros Şampiyonası'nın Startını Btp Genel Başkanı Hüseyin Baş Verecek

16.09.2022 17:03

Türkiye LIQUI MOLY Motokros Şampiyonası'nın 4.ayak yarışları Balıkesir Gönen’de 17-18 Eylül’de yapılacak. 2020 yılında vefat eden Bağımsız Türkiye Partisi (BTP) kurucusu Haydar Baş’ın anısına düzenlenecek yarışmanın startını BTP Genel Başkanı Hüseyin Baş verecek.

Türkiye LIQUI MOLY Motokros Şampiyonası'nın 4.ayak yarışları Balıkesir Gönen'de 17-18 Eylül'de yapılacak. 2020 yılında vefat eden Bağımsız Türkiye Partisi (BTP) kurucusu Haydar Baş'ın anısına düzenlenecek yarışmanın startını BTP Genel Başkanı Hüseyin Baş verecek.

Türkiye LIQUI MOLY Motokros Şampiyonası'nın 4.ayak yarışları bu sene Balıkesir'in Gönen ilçesinde yapılacak. Bu hafta sonu başlayacak olan yarışma, BTP kurucusu Haydar Baş'ın anısına düzenlenecek. BTP'den yapılan yazılı açıklamaya göre, yarışmanın startını BTP Genel Başkanı Hüseyin Baş verecek. Açıklamanın devamında şunlar kaydedildi:

"Hazırlıkları günlerdir süren yarışmalardan önce 16 Eylül Cuma günü federasyon tarafından son teknik kontroller yapılacak. 17 Eylül Cumartesi günü ise antrenman ve sıralama yarışmaları yapılacak. 18 Eylül'de sabah başlayacak yarışların startını kendisi de bir motor tutkunu olan Bağımsız Türkiye Partisi genel Başkanı Hüseyin Baş verecek. BTP Lideri gün sonunda yapılacak ödül törenine de katılacak.

Milli gururumuz Şakir Şenkalaycı parkurda ilmek ilmek işliyor gençleri. Gençlerin hayalleri büyük. Önce ülkemizde, ardından Avrupa'da sonra da Dünya çapında dereceler elde etmek, şampiyonluklar yaşamak, ülkemizi gururlandırmak istiyorlar. Hayallerine ulaşmak için ter döken gençlere biz de başarılar dileriz."

ŞENKALAYCI: BUNLAR GELECEKTEKİ DÜNYA ŞAMPİYONU ADAYLARI

Motokros sporcusu Şenkalaycı, 3 genç sporcuyla yaptığı antrenman esnasında şöyle konuştu:

"Ben 35 yıldır yarışıyorum. Benim çocukluğuma döndüğümde bunlar bizden çok çok daha üstteler. Destek veriyoruz onlara. Aramızda siyah ile beyaz kadar fark var. Bunların yeni ismi üç silahşorlar. Bunlar gelecekteki dünya şampiyonu adayları, buradan da iddia ediyorum."

Kaynak: ANKA
YORUMLAR
500
Tuvalet terliği polemiği açıklığa kavuştu! BTP lideri Hüseyin Baş: O bir şaka Tuvalet terliği polemiği açıklığa kavuştu! BTP lideri Hüseyin Baş: O bir şaka

Son Dakika Güncel Türkiye Liqui Moly Motorkros Şampiyonası'nın Startını Btp Genel Başkanı Hüseyin Baş Verecek - Son Dakika


Advertisement