Son Dakika Haberleri: Türkiye Pazarında Boy Gösteren Teknoloji Markasından Lasman Gecesi

Türkiye Pazarında Boy Gösteren Teknoloji Markasından Lasman Gecesi

2 yıl önce

Teknoloji markası İzoly'nin dün akşam lansman daveti Kuruçeşme'de bir mekanda yapıldı.

Türkiye Pazarında Boy Gösteren Teknoloji Markasından Lasman Gecesi, System.String[]

Yaklaşık 2 senedir Türkiye pazarında boy gösteren sayılı teknoloji markalarından biri olan İzoly bilgisayar geçen gece görkemli bir lansman töreni ile 2017 yılında piyasaya sürdüğü ürünlerinin tanıtımını yaptı.

Geceye sosyete ve magazin dünyasından isimler katıldı.

İzoly bilgisayar gecede yeni ürettikleri teknoloji ürünlerini tanıttı.

Asted Teknoloji marka yetkilisi İzoly bilgisayar hakkında lansman gecesinde katılanlara İzoly markası hakkında bilgi verdi.

"Kuşkusuz 20. Yüzyılın hayatımızın rutinini değiştiren ve pek çok alanda kolaylık sağlayan en büyük icatları arasında bilgisayarlar gelmektedir.

Bilgisayar bizim için bu denli önemliyken aslında işin üreticilerinden aynı önemde bahsetmiyoruz. Bilgisayarların bugün neredeyse insan zekası ile yarışır boyutta gelişmesinin altında bu üretici firmaların başarısı yatmaktadır.

İşin içine girerek yaptığınız basit bir araştırmada, bu işi ciddiyetle yapan ve bilgisayarın hemen her parçasının üretimini sağlayan yerli ve yabancı firmalar olduğu görebilirsiniz.
İşte bu firmalardan biri olan İzoly, Türkiye'de yerel pazarda aktif bir rol oynayarak bilgisayarın iç donanımı anlamında aklınıza gelebilecek pek çok ürünün yerli üretim ve dağıtımını sağlamaktadır.

Bu işi dünya çapında da sürdüren İzoly, özellikle yerli pazarda alanının iddialı firmaları arasında kendini göstermeyi başlamıştır.

Bunun yanı sıra Asted Teknoloji A.Ş markası İzoly diğer markaların yanı sıra teknolojiyi daha ekonomik bir şekilde müşterilerine sunmaktadır" açıklamasında bulundu.

Bunun yanı sıra, yurt dışında faaliyet gösteren dünyaca ünlü teknoloji firmalarıyla distribütör anlaşması için görüşüldüğünü önümüzdeki aylar içerisinde Amerika'da hizmet veren önemli bir markanın distribütörlüğünü alacaklarını fakat anlaşma protokolü gereği firmanın isminin gizli tutulduğu açıkladı .
Sabah Saatlerinde Otellerine Dönen İngiliz Kadınların Videoya Alındığı Facebook Sayfası, Büyük Tepki Çekiyor Otel ve Restoranlara Fuhuş Baskını: 15 Kadın Gözaltına Alındı

Melih Gökçek, Atatürk'e Hakaret Eden Safiye İnci Diye Başka Birini Hedef Gösterince Olay Oldu