Son Dakika Haberleri: Üniversitede Doçent, "Ben Hocayım, O İnsan Değil" Deyip Sigara İçen Genç Kızı Dövdü

Üniversitede Doçent, "Ben Hocayım, O İnsan Değil" Deyip Sigara İçen Genç Kızı Dövdü

4 ay önce

Yıldız Teknik Üniversitesi'nde okuyan genç kız, sigara içtiği sırada öğretim görevlisinin hakaret ve şiddetine maruz kaldı. Doçent, kavgayı ayırmaya çalışan öğrencinin, "Kadına nasıl vuruyorsun" demesi üzerine "Ben hocayım. O bir kadın değil. İnsan da değil" diye bağırdı.

Yıldız Teknik Üniversitesi'nde okuyan Çisel G. (22) sigara içtiği sırada öğretim görevlisinin hakaret ve şiddetine maruz kaldığını öne sürerek şikayetçi oldu. Doçent, kavgayı ayırmaya çalışan öğrencinin, "Kadına nasıl vuruyorsun" demesi üzerine "O bir kadın değil. İnsan da değil" diye bağırdı.

DERS BİTİNCE SİGARA İÇMEYE ÇIKTI

İstanbul Yıldız Teknik Üniversitesi'nde dün meydana gelen olayda, Çisel G., sabah dersten çıktıktan sonra bina önüne sigara içmeye çıktı.

"BURADA SİGARA İÇİLMİYOR, GİDİN BURADAN"

İddiaya göre, İnşaat Fakültesi'nde Doç. Dr. olan Mehmet A., Çisel G.'ye, 'Okuma yazmanız yok mu? Burada sigara içilmiyor. Gidin buradan' diyerek el hareketinde bulundu.

"DÜZGÜN BİR DİLLE UYARIN"

Mehmet A.'yı daha önce görmediğini belirten Çisel G., 'Siz kimsiniz? Düzgün bir dille uyarın' diye cevap verdi.

ÖĞRETİM GÖREVLİSİ, GENÇ KIZI ÇEKMEYE ÇALIŞTI

Bunun üzerine Mehmet A., 'Okuma yazmanız da mı yok terbiyesizler' diyerek Çisel G.'nin fotoğrafını çekmeye çalıştı ve hakaretler yağdırdı.

GENÇ KIZI İTTİ VE YUMRUK ATTI

Bunun üzerine Çisel G. hemen güvenliğe haber verdi. Olay yerine gelen güvenliği de tersleyen Mehmet A. genç kızı itti ve yumruk attı.

"O BİR KADIN DEĞİL İNSAN DA DEĞİL'

Bu sırada dersten çıkan Yasin K. ve Engin C. kavgayı ayırmaya çalıştı. Ancak Mehmet A., Engin C.'ye de yumruk attı. Vatan gazetesinde yer alan habre göre; Kavganın büyümesi üzerine toplanan öğrencilerden biri 'Karşındaki bir kadın, nasıl bir kadına vurabilirsin' diye sorunca 'Ben hocayım, o bir kadın değil. İnsan da değil' diye bağırdı.

TARAFLAR POLİSE GİDEREK ŞİKAYETÇİ OLDU

Daha sonra taraflar polise giderek birbirlerinden şikayetçi oldu. Doç. Mehmet A., polise verdiği ifadede kavgayı ayırmaya çalışan öğrencilerden birinin ona vurduğunu ve hakaretlere maruz kaldığını iddia etti.


YORUMLAR


Kışladaki Gıda Zehirlenmesiyle İlgili Çarpıcı İfadeler: 11 Ayda 15 Kilo Kaybettim Suriyeliler, Bursa'da 400'ü Aşkın Fabrika Kurdu

Bomba İddia: İşinden Olan Sabri Sarıoğlu, Evliliğinde Sıkıntılar Yaşıyor