Van Kitap Fuarı'na Doğru - Son Dakika

Van Kitap Fuarı'na Doğru

12.10.2017 21:56
Van Kitap Fuarı'na Doğru, System.String[]

Van Kitap Fuarı, Büyükşehir Belediyesi öncülüğünde 20 Ekim'de kapılarını kitapseverlere açıyor.

Van Kitap Fuarı, Büyükşehir Belediyesi öncülüğünde 20 Ekim'de kapılarını kitapseverlere açıyor.

Van Büyükşehir Belediyesinden yapılan açıklamaya göre, Tuşba Fuar Kongre Merkezinde 20- 29 Ekim arasında Van Kitap Fuarı okuyucuları yayın evleri ve yazarlarla buluşturmayı hedefliyor.

10 gün sürecek olan kitap fuarına, Hanefi Avcı, Abdurrahman Dilipak, Senai Demirci, İhsan Süreyya Sırma, Kahraman Tazeoğlu, Prof. Dr. Gazi Özdemir, Sinan Yağmur, Vehbi Vakkasoğlu, Vahdetin İnce, Banu Avar gibi 100'ün üzerinde yazar ve araştırmacı katılarak imza günleri düzenleyecek.

Ayrıca İstanbul, Ankara, Bursa, Diyarbakır ve birçok ilden 150'nin üzerinde yayınevi ve kitapevi de fuara katılım sağlayacak.

Birçok tanınmış yazarın Vanlı okurlarıyla buluşacağı fuar boyunca çeşitli söyleşi, konferans ve gösteriler düzenlenecek.

Yurt dışında da katılımın olacağı fuarda, konuk ülke İran'ın stant açacak ve İranlı yazarlar da imza günleri düzenleyecek.

Farklı ülkelerden yazarların katılması beklenen fuarı, bu yıl 3 binin üzerinde insanın ziyaret etmesi bekleniyor.

Vanlıların heyecanla beklediği fuarın resmi açılış töreni, 20 Ekim Cuma günü saat 14.00 yapılacak ve her gün 10.00 ile 19.30 saatleri arasında ziyaret edilebilecek.

Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Van Kitap Fuarı'na Doğru - Son Dakika


Son Dakika

Erdoğan'la görüşen Saadet Partili Asiltürk'ün ittifak açıklamalarına Karamollaoğlu'ndan yanıt: İnşallah çatlaklar olmaz Son Dakika: Başakşehir'i 2-1 mağlup eden Trabzonspor Süper Kupa'yı müzesine götürdü Karısının cüretkar paylaşımlarına dayanamayan adam önce eşini sonra kendisini öldürdü Dünyaca ünlü yıldız Halsey, Türk senarist Alev Aydın'dan hamile kaldı Acun Ilıcalı'nın 20 yıllık sağ kolu Birol Doğan istifa etti Polis memuru ve öğretmen eşinin ölümünde korkunç detay! Çatıdan düşen buz kombinin bacasını çıkarmış Pelin Akil'den üçüncü çocuk için eşine bomba gönderme İşsizlikten isyan eden ünlü model "Aklımı kaybediyorum" diyerek pencere önünde üstsüz poz verdi