Son Dakika Haberleri: DSP Antalya Muratpaşa Belediye Başkan Adayı Yıldıray Sapan Kimdir?

DSP Antalya Muratpaşa Belediye Başkan Adayı Yıldıray Sapan Kimdir?

6 ay önce

DSP Genel Başkanı Önder Aksakal, 31 Mart 2019'da yapılacak olan yerel seçimlerde Antalya Muratpaşa Belediye Başkan Adayı'nın Yıldıray Sapan olduğunu açıkladı. Muratpaşa Belediye Başkan Adayı olan Yıldıray Sapan kimdir?

DSP Antalya Muratpaşa Belediye Başkan Adayı Yıldıray Sapan Kimdir?, System.String[]

31 Mart 2019'da yapılacak yerel seçimlerde DSP'nin Antalya Muratpaşa Belediye Başkan Adayı açıklandı. Yıldıray Sapan Muratpaşa Belediye Başkan Adayı olarak seçildi. Peki, Yıldıray Sapan kimdir, nerelidir, kaç yaşındadır?

YILDIRAY SAPAN KİMDİR?

Yıldıray Sapan, 20 Kasım 1967'de Kars'ta doğdu. Mithatpaşa Endüstri Meslek ve Teknik Lisesi'ni bitirdi. İzmir Goethe Enstitüsü'nde Almanca dil eğitimi aldı. Turistik tesis işletmeciliği yapan Sapan, 2009-2011 yılları arasında Antalya Büyükşehir Belediyesi bünyesinde EKDAĞ A.Ş.'de Genel Müdürlük görevinde bulundu.

Antalya Büyükşehir Belediyesi'nde Sosyal ve Sportif Faaliyetler Koordinatörü olarak çalışan Sapan, Antalyaspor Yönetim Kurulu üyeliği ve Türkiye Futbol Federasyonu Genel Kurulu üyeliği yaptı. 2003-2008 yılları arasında ise CHP İl Yönetim Kurulu üyeliği, CHP Antalya Merkez İlçe Başkanlığı görevinde bulundu.

İyi derecede Almanca bilen Sapan, evli ve 2 çocuk babasıdır.

## 11715688 ##

DSP'nin Pazarcık Belediye Başkan Adayı Kamil Dalkara Kimdir?

DSP'nin İbradı Belediye Başkan Adayı Mustafa Kozanoğlu Kimdir?

Haber Yayın Tarihi: 13.02.2019 12:31 15 Temmuz'da köprünün üstündeki askerin kafasını kestiğini iddia etti Antalya'da yediemin otoparkları dolup taştı! 8 yıldır bekleyen araçlar var İnternet üzerinden bilet alıp 48 saatte geldiler, pişman oldular