Son Dakika Haberleri: Yüksekovalı Yağmur'un İstanbul Hayali Gerçek Oluyor

Yüksekovalı Yağmur'un İstanbul Hayali Gerçek Oluyor

4 ay önce

İstanbul Büyükşehir Belediyesi, Hakkari'nin Yüksekova ilçesinde yaşayan 8 yaşındaki Yağmur'un İstanbul'u görme hayalini gerçekleştiriyor. Yağmur'un babası kızı için maket boğaz köprüsü yapmıştı.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi,  Hakkari'nin  Yüksekova ilçesinde yaşayan 8 yaşındaki Yağmur'un  İstanbul'u görme hayalini gerçekleştiriyor.

"TELEFONUM HİÇ SUSMADI"

Hakkari'nin  Yüksekova ilçesinde yaşayan  Aydın Güder'in  İstanbul'u görmek isteyen kızı için ışıklı ve martı sesli  Boğaz Köprüsü maketini yapması; aralarında  İstanbul Büyükşehir Belediyesi,  İstanbul  Kızılay Şube Başkanlığı,  İstanbul İl Emniyet Müdürlüğü, Gençlik ve Spor Bakanlığının da bulunduğu birçok kurum ve kuruluşu harekete geçirdi. Haberin ardından birçok kurumdan arandığını belirten baba  Aydın Güder, "Sağ olsunlar kızımın hayalini gerçekleştirmek isteyen birçok kurum bizzat benimle iletişime geçti. Hepsinden Allah razı olsun. Telefonum hiç susmadı" dedi.


İSTANBUL'A GELECEKLER

Kızının hayalinin gerçekleşecek olmasından büyük mutluluk duyduğunu belirten Güder,  İstanbul Büyükşehir Belediyesi Başkanı  Kadir Topbaş'ın daveti üzerine bugün  İstanbul'a hareket edeceklerini söyledi.

İstanbul'u Görmek İsteyen Kızına Boğaz Köprüsünün Maketini Yaptı


Bekir Bozdağ'dan Korkutan Açıklama: 2019'a Kadar Pek Çok Kirli Operasyona Şahit Olacağız Trump'tan Skandal Açıklama! PKK İçin "Güçlerimiz" İfadesini Kullandı
Gökçek'in Kanalında, Canlı Yayında Açıkladılar: Gökçek İstifa Edecek