Zihinsel Özürlüler Federasyonundan "Dayanışma Gecesi" - Son Dakika

Zihinsel Özürlüler Federasyonundan "Dayanışma Gecesi"

27.02.2011 09:53
Zihinsel Özürlüler Federasyonundan

Zihinsel Özürlüler Federasyonunun Düzenlediği Dayanışma Gecesinde "Fatmagül'ün Suçu Ne" Dizisinde "Rahmi" Karakterini Canlandıran Oyuncu Bülent Seyran'a Onur Ödülü Verildi.

Zihinsel Özürlüler Federasyonunun düzenlediği dayanışma gecesinde "Fatmagül'ün Suçu Ne" dizisinde "Rahmi" karakterini canlandıran oyuncu Bülent Seyran'a onur ödülü verildi.

Sürmeli Otel'de gerçekleştirilen gecede konuşan Zihinsel Özürlüler Federasyonu Genel Başkanı Hamdi Atay, federasyon olarak her sene özürlü olayına gönül verenlerin bir araya geldiği bir dayanışma gecesi yaptıklarını belirtti. Atay, "Bizi her sene özürlülere gönülden hizmet eden ve bizim yanımızda olan birkaç kişiye ödül veriyoruz" dedi.

Gecede özürlüler için yaptıkları çalışmalardan dolayı AK Parti Konya Milletvekili Orhan Erdem, Ankara Üniversitesi Öğretim Üyelerinden Prof. Dr. Gönül Akçamete, Gemlik Belediye Başkanı Fatih Mehmet Güler ve "Fatmagül'ün Suçu Ne" dizisinde Rahmi karakterini canlandıran Bülent Seyran'a onur ödülleri verildi.

AK Parti Milletvekili Erdem, ödülünü alırken yaptığı konuşmada, asıl engellerin insanların beyninde olduğunu dile getirerek, "Beynimizdeki engelleri yendiğimizde çok başarılı olabiliriz" diye konuştu.

- ANKARA

Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Zihinsel Özürlüler Federasyonundan 'Dayanışma Gecesi' - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Beşiktaş, forvet transferinde rotayı Almanya'ya çevirdi Amerika'da gündem Trump ailesi! Şimdi de Ivanka'nın tuvalet zulmü olay oldu Kısıtlamada yanındaki çiğköfteciden içeriye müşteri alan berberin oyunu operasyonla son buldu Erdoğan Manisa'daki enerji santrallerinin açılışını gerçekleştirdi: Yerli kaynaklarımıza dayalı enerji sistemi kuracağız Devlet Bahçeli: Cumhurbaşkanımız müsaade ederse Şuşa'da ilkokul yaptıracağız İki adamla aynı anda sözlenip, 60 bin TL dolandırdı: Ciddi düşünüyordum, evlenecektim Gelin ve damadın 'Gerdek partisi' sosyal medya kullanıcılarının tepkisini çekti Hastanede rüşvet skandalı! Hizmetli memurdan tutanağın iptali için 10 bin TL istendi