Çocuklar, Doğa Sizin Ellerinizde! - Son Dakika
Kadın

Çocuklar, Doğa Sizin Ellerinizde!

Çocuklar, Doğa Sizin Ellerinizde!

Marks & Spencer’ın artık bir gelenek haline gelen ve bu yıl üçüncüsü düzenlenen resim yarışması, ‘Doğa Senin Ellerinde’ konusuyla 6-12 yaş arası yeni sahiplerini arıyor...

29.03.2012 18:00

Daha iyi bir çevre ve daha iyi bir doğada yaşayabilmek için Marks & Spencer'ın başlattığı PLAN A Türkiye projesi kapsamında, 6-12 yaş arası çocuklar için gerçekleştirdiği resim yarışmasının bu yılki konusu 'Doğa Senin Ellerinde' 2000-2006 yılları arasında doğmuş her çocuğa açık olan yarışmanın duyurumu yapıldığı ilk günden itibaren jüri üyelerini zorlayacak resimler Marks & Spencer' a ulaşmaya başladı. 16 Nisan 2012 tarihinde yapılacak eleme ile belirlenecek birinciler, Marks & Spencer'ın birbirinden keyifli hediyeleri ile ödüllendirilecekler. çocuklar ödüllerini 21 Nisan 2012 günü Bağdat Caddesi Marks & Spencer mağazasında düzenlenecek ödül Töreninde teslim alacaklar.

çocukların Hayallerini Süsleyen ödüller

Bu yıl üçüncüsü düzenlenen yarışma bu yıl 2 kategoride gerçekleşecek. 6-8 yaş kategorisinin birincisini hem Wii oyun konsolu hem de Marks & Spencer mağazalarından alışveriş yapmaları için 500 TL'lik hediye çeki bekliyor. İkincilik ödülünü kazanan yarışmacı bisiklet ve 300 TL'lik Marks & Spencer hediye çeki, üçüncülüğe hak kazanan yarışmacı ise mp3 player ve 200 TL'lik Marks & Spencer hediye çeki' nin sahibi olacak.

9 - 12 yaş kategorisinde yarışacak miniklerde ise, birinci notebook bilgisayar ve Marks & Spencer mağazalarından alışveriş yapmaları için 500 TL'lik hediye çeki, ikinci PSP Konsol ve 300 TL'lik Marks & Spencer hediye çeki, üçüncü ise ise mp3 player ve 200 TL'lik Marks & Spencer hediye çeki kazanacak.

Miniklerin resimleri alanında uzman kişilere emanet

Bu yıl 3.gerçekleşen resim yarışmasının jüri heyeti konusunda uzman kişilerden oluşuyor. Ressam Metin ünsal, EKAV (Eğitim Kültür ve Araştırma Vakfı) Yönetim Kurulu Başkanı İnci Aksoy, Kültür Sanat Yöneticisi ve Ressam Canan Aydoğan, çocuk genç ve erişkin psikiyatristi Bengi Semerci, IAP İstanbul Art Platform Kurucusu ve Yöneticisi Alev Araslı, ressam Günseli Kato, gazeteci Sibel Arna gelen resimler arasından seçim yapmakta zorlandıklarını söylüyorlar

"Doğa Senin Ellerinde" yarışması ile ilgili ayrıntılı bilgiye www.marksandspencer.com.tr adresinden ulaşabilirsiniz.

Kaynak: Womenist.net

Son Dakika Kadın Çocuklar, Doğa Sizin Ellerinizde! - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?


Advertisement