Nemrut Dağı Zirvesinde Engelli Bireyler İçin Konser - Son Dakika

Nemrut Dağı Zirvesinde Engelli Bireyler İçin Konser

08.10.2017 17:43

Nemrut Dağı zirvesinde engelli bireyler için konser Türkiye ve çeşitli ülkelerden gelen engeliler Nemrut'ta verilen konserde eğlendiADIYAMAN - Nemrut Dağı zirvesinde "Arpanatolia" grubu tarafından engelliler için konser verildi.

Nemrut Dağı zirvesinde engelli bireyler için konser

Türkiye ve çeşitli ülkelerden gelen engeliler Nemrut'ta verilen konserde eğlendi

ADIYAMAN - Nemrut Dağı zirvesinde "Arpanatolia" grubu tarafından engelliler için konser verildi.

Adıyaman Belediyesinin katkıları ve Adıyaman Nemrut Rotary Kulübü tarafından her yıl düzenlenen ve bu yıl 18'incisi gerçekleştirilen "Nemrut'a Tırmanıyoruz" projesi kapsamında engelliler, Nemrut Dağının zirvesinde bir araya geldi.

Nemrut Dağında düzenlenen etkinlik kapsamında "Arpanatolia" grubu konser vererek adeta bir şenlik havası yaşandı.

Rotary 2430. Bölge federasyonu Guvernörü Serdar Ünlü, "Böylesine anlamlı bir projeyi 18 yıldır gerçekleştiren Adıyaman Nemrut Rotary Kulübü ailesine ve bu projeye katılarak bizleri yalnız bırakmayan herkese teşekkür ediyorum" dedi.

Nemrut Dağı'na ilk defa geldiğini belirten programa katılan engelli vatandaşlardan Sabahat Akboğa, "Bizlere buraya gelme imkanı veren Adıyaman Nemrut Rotary Kulübü teşekkür ediyorum" ifadelerini kullandı.

Gerçekleştirilen etkinliğe Türkiye'nin yanı sıra ABD, Almanya, Meksika, Brezilya, Paraguay, Japonya, Avustralya, Hindistan, Kore, Bulgaristan ve Yeni Zelanda'dan engelliler katıldı.

YORUMLAR
500
Türkiye Petrolleri Kavşağında düzenleme yapıldı Türkiye Petrolleri Kavşağında düzenleme yapıldı 'Kırmızı liste'de yer alan geyik böceği görüntülendi 'Kırmızı liste'de yer alan geyik böceği görüntülendi
Kaynak: İHA

Son Dakika Kültür Sanat Nemrut Dağı Zirvesinde Engelli Bireyler İçin Konser - Son Dakika

Bu haber İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı İhlas Haber Ajansı kurumudur.

Advertisement