Alişan: Seyircili konserlere dönmek dileğiyle - Son Dakika

Alişan: Seyircili konserlere dönmek dileğiyle

13.06.2020 08:51
Alişan: Seyircili konserlere dönmek dileğiyle

Kuruçeşme'de gerçekleştirilen konserde ilk olarak sahneye Alişan çıktı.

Kuruçeşme'de gerçekleştirilen konserde ilk olarak sahneye Alişan çıktı. Yaklaşık 1 saat sahnede kalan ünlü şarkıcı, "Bu gece şarkılarımızla türkülerimizle evlerinize konuk olduk. Bir nebze bile size moral verebildiysek ne mutlu bize. İnşallah en kısa zamanda coşkulu, seyircili konserlerimize geri dönmek dileğiyle" dedi. Alişan'dan sonra sahneye çıkan Demet Akalın ise "Bu zor günlerimizde hiçbir dünya liderinin akıl edemediği bu güzel konserler için Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'a çok teşekkürler ediyoruz" diye konuştu.

Alişan'dan sonra sahneye çıkan Demet Akalın, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a teşekkür etti.

Sahne onların

"İstanbul Yeditepe Konserleri"nde bu akşam Ümit Besen, Cengiz Kurtoğlu ve Arif Susam sahneye çıkacak. Konser, saat 21.00'de T.C. Cumhurbaşkanlığı, İletişim Başkanlığı ve Poll Production'ın YouTube kanallarından yayınlanacak.

Norm Ender'den Demet Akalın Açıklaması Norm Ender'den Demet Akalın Açıklaması Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Eren Bülbül ve Ferhat Gedik paylaşımı Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Eren Bülbül ve Ferhat Gedik paylaşımı Fahrettin Altun: Cumhurbaşkanlığı Yüksek İstişare Kurulu'nda, Avrupa'da Türkiye Aleyhinde Yürütülen Propagandalar ve Türkiye'deki Yabancı Vakıfların... Fahrettin Altun: Cumhurbaşkanlığı Yüksek İstişare Kurulu'nda, Avrupa'da Türkiye Aleyhinde Yürütülen Propagandalar ve Türkiye'deki Yabancı Vakıfların...
Kaynak: Hürriyet

Son Dakika Magazin Alişan: Seyircili konserlere dönmek dileğiyle - Son Dakika

Bu haber Hürriyet tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Hürriyet tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı Hürriyet kurumudur.

Advertisement