Kazadan yaralı kurtulan Ceyhun Fersoy'un eşi Begüm Öner son durumu sesi titreyerek anlattı - Son Dakika

Kazadan yaralı kurtulan Ceyhun Fersoy'un eşi Begüm Öner son durumu sesi titreyerek anlattı

21.11.2022 15:19

Aralarında Melis İşiten, Sergen Deveci ve Ceyhun Fersoy gibi ünlü isimlerin de bulunduğu minibüsün bir tıra arkadan çarptığı kazada 3 kişi yaşamını yitirdi. Kazadan sağ kurtulan eşi Ceyhun Fersoy'un yanına koşan Begüm Öner ise son durumu sesi titreyerek anlattı.

'Baş Belası' adlı tiyatro oyununu Çorum'da sahnelemelerinin ardından Samsun'a doğru hareket eden tiyatro ekibini taşıyan Aykut Bektaş yönetimindeki minibüs, Amasya-Çorum kara yolu üzerinde tıra arkadan çarptı. Kazada minibüste sıkışan Tolga Güleryüz, Burak Topçu ve Özgür Karataş, olay yerinde hayatını kaybetti. Yaralanan sürücü ve minibüsteki Özgür Ayaz, Burak Gülçebi, Melis İşiten, Sergen Deveci, Uğur Şalvarcıoğlu, Ceyhun Fersoy ve Filiz Özbek, ambulanslarla hastanelere kaldırılarak tedavi altına alındı.

Eşi Ceyhun Fersoy, kazadan sağ kurtulan Begüm Öner, son durumu sesi titreyerek anlattı

KONUŞMAKTA GÜÇLÜK ÇEKTİ

Aldığı haberle İstanbul'dan eşi Ceyhun Fersoy'un yanına giden oyuncu Begüm Öner, hastaneden bir video yayınlayarak yaralıların son durumunu anlattı. Ayak tendonlarında sorun olan ve vücudunun çeşitli yerlerinde yaraları bulunan eşinin durumunun iyi olduğunu söyleyen Öner, kaybettiği arkadaşlarından bahsederken konuşmakta zorlandı. Son durumu sesi titreyerek anlatan oyuncu, "Arayan, soran herkese çok teşekkür ederiz. Gelen mesaj ve aramalara dönemiyorum. Ceyhun ve Melis iyi, Sergen de iyi olacak. Kaybettiğimiz arkadaşlarımız var maalesef. Diğer yaralılarımız da iyiye gidiyor. Olabildiğince hafif şekilde atlatmaya çalışıyoruz" dedi.

Eşi Ceyhun Fersoy, kazadan sağ kurtulan Begüm Öner, son durumu sesi titreyerek anlattı
Eşi Ceyhun Fersoy, kazadan sağ kurtulan Begüm Öner, son durumu sesi titreyerek anlattı
YORUMLAR
500
Donald Trump, Facebook ve Instagram'a geri dönüyor! Donald Trump, Facebook ve Instagram'a geri dönüyor! ABD'de Facebook, Instagram ve Whatsapp Çöktü ABD'de Facebook, Instagram ve Whatsapp Çöktü

Son Dakika Magazin Kazadan yaralı kurtulan Ceyhun Fersoy'un eşi Begüm Öner son durumu sesi titreyerek anlattı - Son Dakika


Advertisement