Tepkiler çığ gibi! Genco Erkal, Muharrem İnce'ye yüklendi: İmzayı bulunca başı dönmüş - Son Dakika
28 MAYISSEÇİM SONUÇLARI İÇİN TIKLAYIN

Tepkiler çığ gibi! Genco Erkal, Muharrem İnce'ye yüklendi: İmzayı bulunca başı dönmüş

27.03.2023 16:14

Cumhurbaşkanı adaylığını açıklayan Memleket Partisi lideri Muharrem İnce'ye Gökhan Özoğuz, Fazıl Say ve Gonca Vuslateri'nin ardından bir tepki de Genco Erkal'dan geldi. İnce'nin kendisini desteklemeyen ünlü isimlere "sözde sanatçı" yakıştırmasına Erkal, "100.000 imzayı bulunca başı dönmüş, sağa sola 'sanatçı bozuntusu' diyen bu beyefendiye biz ne diyelim?" diyerek karşı çıktı.

Seçimlere sayılı günler kala Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce'nin cumhurbaşkanı adayı olması ve Millet İttifakı'na ilişkin kullandığı sert ifadelere yönelik tepkiler de sürüyor. Cumhurbaşkanı adayı olacağını ilan eden Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce'ye Gökhan Özoğuz, Gonca Vuslateri ve Fazıl Say'ın ardından usta sanatçı Genco Erkal'dan da geldi.

MUHARREM İNCE'NİN 'SÖZDE SANATÇI' ÇIKIŞI SİNİRLENDİRDİ

İmza toplama sürecinin 4'üncü gününde 100 bin imza barajını aşan İnce, Cumhurbaşkanlığı adaylığı hakkında partisinin genel merkez binasında açıklamalarda bulundu. Konuşmasında kendisini desteklemeyen ünlü isimleri "sözde sanatçı" olmakla suçlayan İnce, "Sırça köşklerde yaşayanlar, sırça köşklerinden çıkmayanlar, salon siyasetçileri, oturdukları yerden benim aleyhimde tweet atan, sözde sanatçılar… Siz bunları gördünüz mü? Bu zorlukları gördünüz mü?" ifadelerini kullandı.

GENCO ERKAL: İMZAYI BULUNCA BAŞI DÖNMÜŞ

Muharrem İnce'nin 'sözde sanatçı' sözlerine Genco Erkal'dan yorum gecikmedi. Twitter hesabından Muharrem İnce'nin fotoğrafını paylaşan oyuncu "100.000 imzayı bulunca başı dönmüş, sağa sola 'sanatçı bozuntusu' diyen bu beyefendiye biz ne diyelim?" notunu düştü.

Tepkiler büyüyor! Genco Erkal'dan Muharrem İnce'ye sert eleştiri: İmzayı bulunca başı dönüş
YORUMLAR (23)
  • MUHARREM ÖZTÜRK: kolaysa bulsana 100 tane imza Cevap Yaz 7 4 Yayından Kaldır
  • Ercan Aral : Gerçekten sanatçı bozuntusu olduğunuz verdiğiniz tepkilerden belli oldu,ulan çok biliyorsanız sizde aday olun. Cevap Yaz 19 15 Yayından Kaldır
  • Erkan Çaçen: CHP zihniyeti belli ki kendilerinden olmayınca gömmeyi iyi biliyor.Hayirdir arkadaş bu nasıl kafa yapısı bu ülke de ne oldu biliyormusunuz hdp yi size mubahlastirdilar ve siz onlara yakında sempati dahi duyarsınız adamlar öyle bir plan işletiyor ki bravo AKP ATATÜRK düşmanı dediler yalan tc kaldırıldı dediler yalan ülkeyi sattı dediler yalan yahu çıplak gezen içki içene kim ne dedi ben geçmişte türban taktiği için kürsüden indirilenleri biliyorum yazık ayıp ülke elden gidecek arkadaş uyanın. Cevap Yaz 19 13 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız
500

Son Dakika Magazin Tepkiler çığ gibi! Genco Erkal, Muharrem İnce'ye yüklendi: İmzayı bulunca başı dönmüş - Son Dakika


Advertisement