Gişe şampiyonu '7. koğuştaki mucize'den uluslararası başarı - Son Dakika

Gişe şampiyonu '7. koğuştaki mucize'den uluslararası başarı

02.04.2020 12:33
Gişe şampiyonu '7. koğuştaki mucize'den uluslararası başarı

Vizyona girmesiyle pek çok rekora imza atan ve 2019 yılında Türkiye'de en çok izlenen film olan '7. Koğuştaki Mucize', 5.316.933 gişe rakamının ardından bu kez dünyadaki dijital platformların ülke sıralamalarında üstlerde yer alarak, en popüler içeriklerinden biri oldu.

Lanistar Media ve Motion Content Group'un yapımcılığını üstlendiği, yönetmen koltuğunda Mehmet Ada Öztekin'in oturduğu, senaryo süpervizörlüğünü Özge Efendioğlu'nun yaptığı, senaryosunu ise Kubilay Tat'ın yazdığı '7. Koğuştaki Mucize' filmi geçtiğimiz aylarda ülkemizde oldukça ses getirmiş ve büyük bir gişe başarısı elde etmişti.

Vizyon macerasının ardından dünyanın en popüler dijital platformları üzerinden seyirci ile buluşan film Amerika, Fransa, İspanya, Yunanistan, Arjantin, Meksika, Brezilya, Kolombiya, Fas, Venezuela, Dominik, Şili, Romanya, Katar, Paraguay gibi birçok ülkenin sıralamasında ilk 10'a girerek büyük bir başarıya daha imza attı.

& ;

YORUMLAR
500
Güçlü Oyuncu Kadrosuyla 'tamirhane' Sete Çıktı Güçlü Oyuncu Kadrosuyla 'tamirhane' Sete Çıktı Antalya'da sokak üzerine 40 yaşlarında bir kişinin cansız bedeni bulundu Antalya'da sokak üzerine 40 yaşlarında bir kişinin cansız bedeni bulundu Hayatı Film Oluyor! Kendisini Oynayacak İsim Şaşırttı... Hayatı Film Oluyor! Kendisini Oynayacak İsim Şaşırttı...
Kaynak: Snob Magazin

Son Dakika Magazin Gişe şampiyonu '7. koğuştaki mucize'den uluslararası başarı - Son Dakika

Bu haber Snob Magazin tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Snob Magazin tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı Snob Magazin kurumudur.

Advertisement