Gökhan Çıra ile boşanmasından bahseden Selin Ciğerci, gözyaşlarına hakim olamadı - Son Dakika

Gökhan Çıra ile boşanmasından bahseden Selin Ciğerci, gözyaşlarına hakim olamadı

07.10.2021 08:53

Geçtiğimiz ay Gökhan Çıra ile tek celsede boşanan Selin Ciğerci, jürilik yaptığı Bir Başka Güzel programında Gökhan Çıra hakkında konuştu. Evliliğinden bahseden Ciğerci, "Benimki aşk evliliğiydi. Severek ayrıldım" sözlerine yer verdi.

2019 yılında görkemli bir düğünle evlenen Selin Ciğerci ile Gökhan Çıra, geçtiğimiz ay tek celsede boşandı. Show TV'de yayınlanan Bir Başka Güzel yarışmasında jüri üyeliği yapan Ciğerci, biten evliliğinden bahsederken gözyaşlarına hakim olamadı.

"GÖKHAN'LA BİR DAHA EVLENMEM"

Yarışmada gelinlik konseptinden bahsederken biten evliliği hakkında konuşan Ciğerci, evliliğini kurtarmak için çok uğraştıklarını ancak başarılı olamadıklarını söyledi. Gökhan Çıra ile bir daha asla evlenmeyeceğini söyleyen Ciğerci, "Boşandıktan sonra onun hayatına uzaktan bakınca doğru kararı verdiğimizi düşündüm" dedi.

Gökhan Çıra ile boşanan Selin Ciğerci, biten evliliğinden bahsederken gözyaşlarına hakim olamadı

"SEVEREK BOŞANDIM"

Sunucu Esra Eron'un "Mantık evliliği mi aşk evliliği mi?" sorusuna "Ben duygusal bir insanım benim için tabii ki aşk evliliği" cevabını veren Ciğerci, Gökhan Çıra ile severek boşandığını da itiraf etti. Boşanmasının ardından Bir Başka Güzel programında jürilik yapmasını reklam olarak düşünenlere de tepki gösteren Ciğerci, "Evliliğimi reklam için kullanmam. Reklam olsun diye boşanıp evleri ayırarak niye masraf yapalım ki" dedi. Konuşurken eski günlerini hatırlayan Ciğerci, zaman zaman gözyaşlarına da hakim olamadı.

"EVLİLİKTE MANTIK VE PARA GERİ PLANDA"

Evlilikte maddiyata önem vermediğini söyleyen Ciğerci, "Benim için mantık ve para geri planda. İki oda bir salon evim olsun. Eşim de ben de işe gideyim. Akşam evde cips yiyip televizyon izleyelim" dedi.

Gökhan Çıra ile boşanan Selin Ciğerci, biten evliliğinden bahsederken gözyaşlarına hakim olamadı
Gökhan Çıra ile boşanan Selin Ciğerci, biten evliliğinden bahsederken gözyaşlarına hakim olamadı
YORUMLAR
500
Yeni bölümüyle bu akşam izleyicisiyle buluşacak Baba dizisinde Ferit Karaçam'ın katili Ahmet mi? Yeni bölümüyle bu akşam izleyicisiyle buluşacak Baba dizisinde Ferit Karaçam'ın katili Ahmet mi? Sürpriz Nikah! Sessiz Sedasız Evlendiler Sürpriz Nikah! Sessiz Sedasız Evlendiler İkinci evlilikleri ilki kadar şatafatlı olmadı: Selin Ciğerci ve Gökhan Çıra çifti sessiz sedasız evlendi İkinci evlilikleri ilki kadar şatafatlı olmadı: Selin Ciğerci ve Gökhan Çıra çifti sessiz sedasız evlendi

Son Dakika Magazin Gökhan Çıra ile boşanmasından bahseden Selin Ciğerci, gözyaşlarına hakim olamadı - Son Dakika


Advertisement