Gülcan Köseoğlu'nun Konseri Büyük Beğeni Topladı - Son Dakika
Magazin

Gülcan Köseoğlu'nun Konseri Büyük Beğeni Topladı

Gülcan Köseoğlu\'nun Konseri Büyük Beğeni Topladı

Umay Kadın Sesleri Korosu ve ZibziArt orkestrasıyla birlikte sahne alan Gülcan Köseoğlu, unutulmaz bir müzik ziyafeti sundu. Konser, zengin repertuarı ve renkli sahne performansıyla izleyicileri büyüledi. İş, sanat ve sosyal yaşam dünyasından birçok seçkin ismin katıldığı etkinlik, işitme engelli çocuklara destek olma adına önemli bir adım olarak kaydedildi.

18.04.2024 17:11

Konserin Sanat yönetmenliğini ise deneyimli İstanbul Devlet Operası sanatçısı ve seslendirme oyuncusu Özlem Abacı üstlendi.

gulcankonser-kirmizi.jpg

Umay Kadın Sesleri Korosu ve ZibziArt orkestrası ve vokalleri, Köseoğlu'na eşlik ederek unutulmaz bir müzik ziyafeti sundular.

Konserin açılışını babası ve ağabeyi ile birlikte söylediği türkü ile açan Gülcan Köseoğlu, izleyicilerden tam not aldı.

gulcankonser-baba.jpg

Konser, zengin repertuarı ile dinleyicileri adeta büyüledi ve gece boyunca izleyicileri mest etti.

Balkan şarkılarında Köseoğlu'na Balkan Halk Dansları hanımları eşlik etti.

gulcankonser-balkan.jpg

Geceye destek olmak için bilet alarak katılan Lütfü Sapmaz, Taner Acar Kaya, Tamer Köseoğlu, Mert Güler, Mustafa Bozkurt, Şenol İpek ve Ali Şentürk sahneye çıkıp zeybek oynayarak renk kattı.

gulcankonser-fidayda.jpg

Bu özel etkinliğe iş, sanat ve sosyal yaşam dünyasından birçok seçkin isim katıldı.

gulcankonser-sanatcilar.jpg

Gülcan Köseoğlu'nu dinlemeye gelen sanatçılar, Faruk Tuncel, Altay ve Ahmet Selçuk İlkan sahneye davet edilerek konserin son şarkısına eşlik ettiler.

Gülcan Köseoğlu, konserin sonunda sahneden ayrılmadan önce katılımcılara özel günde yanlarında oldukları için teşekkür etti.

gulcankonser-siyah.jpg

Etkinlik, katılımcıların zihinlerinde uzun süre unutulmayacak bir iz bıraktı ve işitme engelli çocuklara destek olma adına önemli bir adım olarak kayda geçti.

HABER; ÖMER AKYILDIZ

FOTOĞRAFLAR; MERTCAN ERGÜN

Kaynak: Magazinkolik

Son Dakika Magazin Gülcan Köseoğlu'nun Konseri Büyük Beğeni Topladı - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?


Advertisement