Günay Musayeva, göğüs küçültme ameliyatı sonrası yeni fiziğiyle Paris Fashion Week'te gündem oldu - Son Dakika

Günay Musayeva, göğüs küçültme ameliyatı sonrası yeni fiziğiyle Paris Fashion Week'te gündem oldu

10.10.2021 18:55

Yaptırdığı göğüs küçültme ameliyatı sonrası kusursuzlaşan yeni fiziğiyle Paris Fashion Week'te boy gösteren Türk model, geceye damgasını vurdu. Kendisinden bir sanat eseri yaratan doktoruna teşekkür eden Musayeva, "Göğüslerimin yeni görüntüsü kendimi bana 18 yaşında gibi hissettirdi" açıklamasını yaptı.

Ünlü top model Günay Musayeva, Paris Fashion Week'te arka arkaya 3 defileye çıkan ilk Türk model olarak bir ilke imza attı. Musayeva, yaptırdığı göğüs küçültme ameliyatı sonrası kusursuzlaşan yeni fiziğiyle geceye damgasını vurdu.

"GÖĞÜSLERİMİN YENİ GÖRÜNTÜSÜ BANA 18 YAŞINDA HİSSETTİRDİ"

Amerikan Katedrali'nde çıktığı podyumda cesur tarzını ortaya koyan Musayeva şunları söyledi:

"3 defileyle özel bir rekora imza atmak benim için büyük mutluluk oldu. Yeni fiziğimle o kadar mutlu oldum ki Michael Cinco defilesine çıkmadan önce sırtıma doktorumun ismini geçici dövme yaptırarak Paris Fashion Week'te Podyum 'da benden bir sanat eseri yaratan Op. Dr. Bülent Cihan Timur – Doktor B'ye teşekkür etmek istedim. Göğüslerimin yeni görüntüsü kendimi bana 18 yaşında gibi hissettirdi"

Günay Musayeva, göğüs küçültme ameliyatı sonrası yeni fiziğiyle Paris Fashion Week'e damga vurdu

AYNI GÜN RODRİGUEZ'İN DEFİLESİNE DE ÇIKTI

Günay Musayeva aynı gün Michael Cinco defilesinin ardından Fransa'nın en ünlü modacısı BEA Rodriguez 'ın defilesine çıktı.

Günay Musayeva, göğüs küçültme ameliyatı sonrası yeni fiziğiyle Paris Fashion Week'e damga vurdu

YILDIZLARIN GECESİ

Aishwarya Rai, Ashanti, Beyonce, Britney Spears, Chris Brown, Christina Aguilera, Daphne Guines, Fergie, Jennifer Lopez, Kylie Minogue, Lady Gaga, Mariah Carey, Paris Hilton, Rihanna, Serena Williams, Tyra Banks gibi büyük yıldızlar da etkinlikte boy gösteren isimler oldu.

Günay Musayeva, göğüs küçültme ameliyatı sonrası yeni fiziğiyle Paris Fashion Week'e damga vurdu
Kaynak: Snob Magazin
YORUMLAR (1)
  • Ali Kublay: Büyük haber bizde toplum olarak bu haberle kendimizi 18 yasında hissediyoruz Cevap Yaz 60 3 Yayından Kaldır
500
Zeynep Yetgil: 'Paris Olimpiyatları'nda altın madalya alıp, İstiklal Marşı'nı okutmak istiyorum' Zeynep Yetgil: 'Paris Olimpiyatları'nda altın madalya alıp, İstiklal Marşı'nı okutmak istiyorum'

Son Dakika Magazin Günay Musayeva, göğüs küçültme ameliyatı sonrası yeni fiziğiyle Paris Fashion Week'te gündem oldu - Son Dakika


Advertisement