Geçtiğimiz ay damar tıkanıklığı sebebiyle ameliyat olan Hakan Altun'dan açıklama: İyiyim, her şey yolunda - Son Dakika

Geçtiğimiz ay damar tıkanıklığı sebebiyle ameliyat olan Hakan Altun'dan açıklama: İyiyim, her şey yolunda

11.11.2021 00:09

Damar tıkanıklığı sebebiyle hastaneye kaldırılan ve tedavisinin bitmesiyle taburcu olan Hakan Altun, önceki akşam Etiler'de bir mekan çıkışı görüntülendi. Sağlık durumuyla ilgili konuşan Altun, "İyiyim, her şey yolunda. İlaç tedavim devam ediyor" dedi.

Geçtiğimiz aylarda damar tıkanıklığı nedeniyle hastaneye kaldırılan ve ameliyat olan Hakan Altun, sağlık durumu hakkında bilgi verdi.

"TEDAVİM SÜRÜYOR"

Sağlık durumunun iyi olduğunu söyleyen Altun, "İyiyim, her şey yolunda. İlaç tedavim devam ediyor" ifadelerini kullandı.

MEKİK DOKUYOR

Bodrum- İstanbul arası mekik dokuduğunu söyleyen şarkıcı, "Zorlanıyorum, çekimler İstanbul'da olduğu için hafta içi burada olmak durumunda kalıyorum, gerçi 15 gün önce bir boşluğumuz vardı Bodrum'daydım" diye konuştu.

"PARASINI BİLE ALMIYORLAR"

Yılbaşını Ankara'da gireceğini söyleyen Altun, aldığı astronomik sahne fiyatı hatırlatılınca, "Ben parayı konuşmuyorum, sadece şarkı söylüyorum. Mesela döner yiyoruz onun parasını bile almıyorlar" diyerek espri yaptı.

YORUMLAR
500

Kaynak: Snob Magazin

Son Dakika Magazin Geçtiğimiz ay damar tıkanıklığı sebebiyle ameliyat olan Hakan Altun'dan açıklama: İyiyim, her şey yolunda - Son Dakika Magazin


Advertisement