İrem Derici sevgilisi Cem Belevi ile ilk kez fotoğraf paylaştı! Takipçileri yorum yağdırdı - Son Dakika

İrem Derici sevgilisi Cem Belevi ile ilk kez fotoğraf paylaştı! Takipçileri yorum yağdırdı

20.03.2022 10:18

35 yaşına girecek şarkıcı İrem Derici, bir süre önce Cem Beleci ile aşk yaşamaya başladı. Erken doğum günü kutlaması düzenleyen çifte kumrular sosyal medya hesaplarından paylaşım yapmayı da ihmal etmedi. Derici, kalp emojisi ile aşk karesini paylaştı.

Yaklaşık 6 aydır ilişki yaşayan İrem Derici- Cem Belevi çiftinin aşkları doludizgin gidiyor. 21 Mart'ta 35 yaşına girecek olan Derici, sevgilisi ile erken doğum günü kutlaması yaptı.

AŞKA GELDİ

Sevgilisi Cem Belevi ile birlikte olan fotoğrafını sosyal medyada ilk kez paylaşan Derici, fotoğrafın altına "Madem 34'ün son günü. 35 İzmir mi dedik" notunu düştü.

İrem Derici ve Cem Belevi çifte kumrular gibi! Doğum gününde aşka geldiler

"İREM'İ YAŞAMAK SİYAH-BEYAZDAN RENKLİ TELEVİZYONA GEÇMEK GİBİ"

Hürriyet'ten Hakan Gence'ye röportaj veren Cem Belevi, İrem Derici'ye olan aşkını "İrem'i yaşamak siyah-beyaz televizyonlardan renkli televizyona geçmek gibi" diyerek tanımlamış ve ilişkinin nasıl başladığını da şu sözlerle anlatmıştı: "Aynı anda, bir anda oldu. Önce birbirimizin esprilerine ne kadar çok güldüğümüzü fark ettik. Sonra bu yaz Çeşme'de birlikte zaman geçirmeye başladık. Baktık ki kafalarımız uyuyor.Ama sadece kafalarımız değil, tenimiz de birbirine çok iyi uyuyormuş, anladık."

İrem Derici ve Cem Belevi çifte kumrular gibi! Doğum gününde aşka geldiler
YORUMLAR
500
Hayırlı Haberler Şafak'ta! Hayırlı Haberler Şafak'ta! SEVGİLİSİNİN KOLUNDAN TUTUP, 25 METRELİK UÇURUMDAN ATLAYAN SELÇUK, TOPRAĞA VERİLDİ SEVGİLİSİNİN KOLUNDAN TUTUP, 25 METRELİK UÇURUMDAN ATLAYAN SELÇUK, TOPRAĞA VERİLDİ 25 metreden düşerek ölen kadın son yolculuğuna uğurlandı 25 metreden düşerek ölen kadın son yolculuğuna uğurlandı
Kaynak: Snob Magazin

Son Dakika Magazin İrem Derici sevgilisi Cem Belevi ile ilk kez fotoğraf paylaştı! Takipçileri yorum yağdırdı - Son Dakika

Bu haber Snob Magazin tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Snob Magazin tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı Snob Magazin kurumudur.

Advertisement
Haberi Paylaş