İsmail Balaban annesinin "Yılan" dediği nişanlısı hakkında açıklama yaptı: Memlekete gidince görüşeceğim - Son Dakika

İsmail Balaban annesinin "Yılan" dediği nişanlısı hakkında açıklama yaptı: Memlekete gidince görüşeceğim

06.07.2021 15:08

Survivor'da yarıştığı dönemde konuştuğu annesinin "Oğlum nişanlın yılan. Unut onu" ifadeleri üzerine zor zamanlar geçiren İsmail Balaban, yaşadığı olay hakkında açıklamalarda bulundu. Survivor'da şampiyon olan Balaban, verdiği röportajda nişanlısı ile henüz konuşmadıklarını memleketine gittiğinde ailelerle görüşeceğini belirtti.

Milli güreşçi İsmail Balaban, Survivor 2021'de yarıştığı dönemde ödül oyununda annesi ile görüşmüş ve duydukları karşısında gözyaşlarına hakim olamamıştı. Balaban'ın annesi, "Beni burada öldürdüler oğlum, ben ölümlerden döndüm. Hiçbir şekilde onun adını anma orada" diyerek nişanı attıklarını söylemişti.

"MEMLEKETE GİDİNCE GÖRÜŞECEĞİM"

Survivor 2021 şampiyonu İsmail Balaban, ise Hürriyet'e verdiği röportajda nişanlısı Gamze Atakan'dan ayrılıp ayrılmadığını ilk kez açıkladı. Konu hakkında aylar sonra konuşan İsmail Balaban, "Adadayken annenle telefon konuşmanda, nişanlınla ailen arasında bir sorun yaşandığını öğrendin. Şimdi durum nasıl?" sorusuna Balaban şöyle yanıt verdi: "Daha konuşmadık. Memlekete gidince hem ailemle hem onunla görüşeceğim."

İsmail Balaban nişanlısından ayrıldı mı? İlk kez açıkladı

"YAŞADIKLARIMI DIŞARI YANSITMAMAYA ÇALIŞTIM"

Balaban, "Zor muydu o dönem?" sorusuna ise, "İletişim oyununda annemle konuşacağımı duyunca çok sevindim. Ama annem bir anda telefonda ağlamaya başladı. Çok üzüldüm, ağladım, etkilendim ama güçlü kalmaya çalıştım. 'Bir şeyler yaşanmış ama bu adada bir hedefim var' diye düşündüm. Dışarıya yansıtmamaya çalıştım ama zordu" ifadelerini kullandı.

İsmail Balaban nişanlısından ayrıldı mı? İlk kez açıkladı

NE OLMUŞTU?

Yarışmacı İsmail Balaban'ın annesi Ümmü Gülsüm Balaban, telefonda oğlunun nişanlısı için, "Anneciğim iyi olmaya çalışıyoruz, sinir krizleri geçiriyorum. Hiçbir şey bırakıp gittiğin gibi değil. Hiçbir şekilde onun adını anma. Bırakıp gittiğin kız gibi değilmiş oğlum. Beni burada öldürdüler. Ben neler çektim. Hiçbir şey bırakıp gittiğin gibi değil. Bana neler yaşattılar sen gittikten sonra. Bunlar yılanmış oğlum. 4 aydır kriz geçiriyorum burada. Sen kendine dikkat et" demişti.

İsmail Balaban annesinin 'Yılan' dediği nişanlısı hakkında konuştu: Memlekete gidince görüşeceğim

Öğrendikleri karşısında büyük şok yaşayan İsmail Balaban'ın ikizi Turan Balaban, Instagram hesabından bir açıklama yaparak annesinin yanlış anlaşıldığını belirtmişti. İsmail Balaban ise duydukları karşısında günlerce kendine gelememişti.

YORUMLAR
500
Polis uygulama noktasına yaralı balaban kuşu düştü Polis uygulama noktasına yaralı balaban kuşu düştü Konya'da izinlerini tamamlayan gurbetçiler dönüyor Konya'da izinlerini tamamlayan gurbetçiler dönüyor Başkan Hürriyet: 'Fazla üretiyoruz, ürettiğimizi paylaşıyoruz' Başkan Hürriyet: 'Fazla üretiyoruz, ürettiğimizi paylaşıyoruz'
Kaynak: Hürriyet

Son Dakika Magazin İsmail Balaban annesinin 'Yılan' dediği nişanlısı hakkında açıklama yaptı: Memlekete gidince görüşeceğim - Son Dakika

Bu haber Hürriyet tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Hürriyet tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı Hürriyet kurumudur.

Advertisement