Kısmetse Olur'un Aycan Varış'ı arkadaşının eski eşiyle evlilik kararı aldı! - Son Dakika

Kısmetse Olur'un Aycan Varış'ı arkadaşının eski eşiyle evlilik kararı aldı!

24.02.2022 22:08

Türkiye'de bir dönem televizyonlara damga vuran programlar arasında bulunan Kısmetse Olur'un yıldızlarından Aycan Varış, yakın arkadaşı olan Sema Bayraktar'ın eski eşi Burak Öztürk ile evlilik kararı alması sebebiyle hayranlarını çok şaşırttı.

Kanal D ekranlarında bir dönem izlenme rekorları kıran ve sosyal medyada da fazlasıyla konuşulan 'Kısmetse Olur' adlı yarışmanın yıldızları arasında yer alan Aycan Varış, yakın arkadaşı olan Sema Bayraktar'ın eski eşi Burak Öztürk ile evleniyor.

Kısmetse Olur'un yıldızıydı! Aycan Varış'ın arkadaşının eski eşiyle evlilik kararı şaşkınlığa uğrattı

EVLİLİK TEKLİFİ SÜRPRİZ ŞEKİLDE GELDİ

Aycan Varış, sevgilisi Burak Öztürk ile Hakan Altun'un sahnesine gitti. Varış, burada sevgilisinden evlilik teklifi aldı. Sevgilisinin bu teklifine 'evet' diyen Varış'ın büyük bir mutluluk yaşadığı öğrenildi.

Kısmetse Olur'un yıldızıydı! Aycan Varış'ın arkadaşının eski eşiyle evlilik kararı şaşkınlığa uğrattı

ARKADAŞININ ESKİ EŞİ OLMASI DİKKAT ÇEKTİ

Aycan Varış'ın, yakın arkadaşı olan Sema Bayraktar'ın eski eşi Burak Öztürk ile evlenecek olması sosyal medyada tartışma yarattı. Varış'ın yakın çevresine, "Benim bir yanlışım yok. Onlar zaten boşanmış" dediği iddia edildi.

Kısmetse Olur'un yıldızıydı! Aycan Varış'ın arkadaşının eski eşiyle evlilik kararı şaşkınlığa uğrattı

EVLİLİKLERİ KISA SÜRMÜŞTÜ

Oyuncu Ufuk Bayraktar'ın kız kardeşi olan Sema Bayraktar, 2017 yılında Burak Öztürk ile evlenmişti. Çiftin evliliği çok kısa sürdü.

YORUMLAR
500
7 aydır sırra kadem basan kocasının peşine düşen kadın, iz sürdüğü esnada gördükleriyle hayatının şokunu yaşadı 7 aydır sırra kadem basan kocasının peşine düşen kadın, iz sürdüğü esnada gördükleriyle hayatının şokunu yaşadı Evlilik yüzüğünü satıp borçlarını ödedi, şimdi 40 ülkeye satış yapıyor Evlilik yüzüğünü satıp borçlarını ödedi, şimdi 40 ülkeye satış yapıyor Eşinin verdiği evlilik yüzüğüyle şansı açıldı, günde 4 bin minder ve yastık üretip 40 ülkeye satıyor Eşinin verdiği evlilik yüzüğüyle şansı açıldı, günde 4 bin minder ve yastık üretip 40 ülkeye satıyor
Kaynak: Snob Magazin

Son Dakika Magazin Kısmetse Olur'un Aycan Varış'ı arkadaşının eski eşiyle evlilik kararı aldı! - Son Dakika

Bu haber Snob Magazin tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Snob Magazin tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı Snob Magazin kurumudur.

Advertisement