Maaşını beğenmeyen Mehmet Şef, Acun Ilıcalı'ya rest çekti iddiası! - Son Dakika

Maaşını beğenmeyen Mehmet Şef, Acun Ilıcalı'ya rest çekti iddiası!

27.04.2022 18:29

TV8'nin reyting rekortmeni programı MasterChef'in jürilerinden Mehmet Yalçınkaya hakkında bomba bir iddia ortaya atıldı. İddiaya göre geçtiğimiz yıl Acun'la, Somer Sivrioğlu'nun dolar üzerinden maaş alması konusunda terse düşen ve Ilıcalı'ya rest çeken Yalçınkaya'nın bu yıl jüriler arasında olmayacağı iddia edildi.

TV8 ekranlarının en çok izlenen programı olması nedeniyle MasterChef hakkında çeşitli iddialar ortaya atılmaya devam ediyor. Programla ilgili ortaya atılan son iddia ise jüri üyesi Mehmet Yalçınkaya ile ilgili.

TEMMUZDA BAŞLIYOR

Gazeteci Arif Gür'ün haberine göre; Dominik'ten açıklama yapan Acun Ilıcalı, MasterChef Türkiye'nin temmuz ayında başlayacağını müjdeledi. Ancak Şef Mehmet Yalçınkaya'nın geçen yıl maaş yüzünden rest çektiği Acun Ilıcalı ile yollarını ayırdığı da hemen gündeme düştü.

Acun Medya koridorlarının gündemi bu olay! Mehmet Yalçınkaya dolarla maaş yüzünden Acun'a rest çekip binadan çıkıp gitmiş

DOLAR ÜZERİNDEN MAAŞ ORTALIĞI KARIŞTIRDI

Somer Sivrioğlu'nun dolar üzerinden maaş aldığını öğrenen Mehmet Yalçınkaya'nın Acun Ilıcalı'ya rest çektiği geçen yıl gündem olmuştu. Mehmet Şef geçen yıl yaşananları unutmamış olacak ki MasterChef'teki jüri üyeliğini iddialara göre bırakıyor. Konuyla ilgili Acun Medya, Acun Ilıcalı ya da Mehmet Yalçınkaya cephesinden henüz resmi bir açıklama gelmedi.

YORUMLAR
500
Piyasalarda gün ortası Piyasalarda gün ortası Ukrayna'yı Yeniden İnşa Konferansı: Dondurulmuş Rus varlıkları Ukrayna'ya mı aktarılacak? Ukrayna'yı Yeniden İnşa Konferansı: Dondurulmuş Rus varlıkları Ukrayna'ya mı aktarılacak? Fatih Terim'in MasterChef ziyareti sosyal medyada gündem oldu! İşte setten çekilen o fotoğraf Fatih Terim'in MasterChef ziyareti sosyal medyada gündem oldu! İşte setten çekilen o fotoğraf

Son Dakika Magazin Maaşını beğenmeyen Mehmet Şef, Acun Ilıcalı'ya rest çekti iddiası! - Son Dakika


Advertisement