MasterChef Türkiye kurgu mu? 140 bölüm yarışan Araz Aknam, her şeyi anlattı - Son Dakika

MasterChef Türkiye kurgu mu? 140 bölüm yarışan Araz Aknam, her şeyi anlattı

14.05.2022 16:01

MasterChef Türkiye yarışmasıyla adını duyuran Araz Aknam, Haberler.com YouTube stüdyosuna konuk oldu. MasterChef'e katılma hikayesinden ve yaşadıklarından bahseden Aknam, açacağı restoran hakkında konuştu.

TV8 ekranlarının fenomen yarışması MasterChef Türkiye'nin başarılı yarışmacılarından Araz Aknam, Haberler.com'un YouTube kanalında Melis Yaşar'ın sorularını yanıtladı. Uzun yıllar devam eden spor hayatından bahseden sevilen isim, yarışmadan yaşadıklarında, kendilerini her daim motive eden şeften ve aldığı tepkilerden bahsetti. Yaptığı yemeklerle hafızalara kazınan Aknam, pratik bir yemek tarifi vermeyi de ihmal etmedi.

Araz Aknam, Melis Yaşar'ın "Araz Aknam kimdir?", "Yarışmaya nasıl başladın?", "İran ve Türk mutfağı arasında en çok hangisini yapmak hoşuna gidiyor?, "MasterChef'te en zorlandığın yemek hangisiydi?", "MasterChef'te kurgu var mıydı?", "Yarışmadan kimlerle görüşüyorsunuz?" ve "Şeflerle aranız nasıldı?" sorularına da tüm içtenliğiyle cevap verdi.

YORUMLAR
500
Miss Turkey güzeli Berfu Yenenler, linç yeme sebebini anlattı: Bir ayakkabıya 50 bin lira vermedim Miss Turkey güzeli Berfu Yenenler, linç yeme sebebini anlattı: Bir ayakkabıya 50 bin lira vermedim

Son Dakika Magazin MasterChef Türkiye kurgu mu? 140 bölüm yarışan Araz Aknam, her şeyi anlattı - Son Dakika


Advertisement