Okan Kurt'un saldırdığı komşusu konuştu: Bana saldırdı, kasiyer kıza da yumruk attı - Son Dakika

Okan Kurt'un saldırdığı komşusu konuştu: Bana saldırdı, kasiyer kıza da yumruk attı

20.10.2021 15:03

Okan Kurt, önceki akşam kardeşine ait restoranın komşusuyla tartışma yaşadı. Kavgada alıkonulduğunu dile getiren Kurt'un komşularına saldırdığı anlar da güvenlik kameraları tarafından kaydedildi. Asıl mağdurun kendisi olduğunu söyleyen H.İ.E. ise "Kurt bana saldırdı, kasiyer kıza da yumruk attı" ifadelerine yer verdi.

Ünlü şarkıcı Demet Akalın, geçtiğimiz gün sosyal medya hesabından bir video yayınlayarak Okan Kurt'un kardeşine ait restoranın komşusuyla kavga ettiğini ve mekanda alıkonulduğunu söyledi. Polislerin olay yerine gelmesiyle mekanın önünde açıklama yapan Kurt, komşu dükkanın sahibi H.İ.E'nin, kendisini darp ettiğini söyledi. Ancak çıkan kamera görüntülerinde Kurt'un H.İ.E.'yi darp ettiği görüldü.

"YÜKSEK SESTEN RAHATSIZ OLUNCA BENİ MEKANA ÇAĞIRDILAR"

Ünlü isim ile kavga eden H.İ.E. ise Günaydın'a yaptığı açıklamada yaşanan sorunu anlattı. Olayın içini anlatan H.İ.E., şunları söyledi: "Kavgadan bir gün önce Hirahan'da müzikli eğlence vardı. Yüksek sesten rahatsız olmuştuk. Olay günü de böyle bir eğlencenin olacağını öğrendik. Kurt'un, restoranın işletmeciliğini de yapan babası Adil Kurt'u aradım, beni mekana çağırdı. İçeride müziğin sesi çok rahatsız ediciydi. Kendisi "Okan da burada, her şeyi konuşalım dedi."

Okan Kurt'un darp ettiği komşu sessizliğini bozdu: Bana saldırdı, kasiyer kıza da yumruk attı

"KURT'U UYARINCA EL KOL HAREKETİ YAPMAYA BAŞLADI"

"Üçümüz masaya oturduk. Müzikten müşterilerimizin rahatsız olduğunu, yaptıklarının aramızdaki sözleşmeye uygun olmadığını kibar dille açıkladım, bu tip organizasyonları müsaade etmeyeceğimizi söyledim. Kurt bunun üzerine 'Buranın kirasını ödüyorum, bana müsaade etmeyene ben neler yaparım' diyerek el kol hareketleri yapmaya başladı. Annesi de lafa karıştı. Annesine 'Siz karışmayın' dedim."

"BENİ İTİP YERE DÜŞÜRDÜ, KIZA DA YUMRUK ATTI"

"Okan o sırada beni itip yere düşürdü. Araya giren kasiyer kıza da yumruk attı. Bir süre sonra polisler geldi. Polislere büyümesin diye bir olay olmadığını söyledim. Ama Akalın ve Kurt'un resmen bize attığı iftiraları görünce şoke oldum."

Okan Kurt'un saldırdığı komşusu konuştu: Bana saldırdı, kasiyer kıza da yumruk attı

Kaynak: Diğer

Son Dakika Magazin Okan Kurt'un saldırdığı komşusu konuştu: Bana saldırdı, kasiyer kıza da yumruk attı - Son Dakika Magazin


YORUMLAR
500

Son Dakika

15:31 "Ben tek siz hepiniz!" En genç kötü adam durdurulabilecek mi? Son dakika: Zincir marketlerin zam talebi reddedildi! Plastik poşetler 2022'de de 25 kuruştan satılacak! 15:23 Son dakika: Zincir marketlerin zam talebi reddedildi! Plastik poşetler 2022'de de 25 kuruştan satılacak! Tiryakilere kötü haber! Sigaraya 2 TL zam geldi, yeni fiyatlar yarından itibaren geçerli 14:19 Tiryakilere kötü haber! Sigaraya 2 TL zam geldi, yeni fiyatlar yarından itibaren geçerli Babasını öldüren gencin ifadesi ortaya çıktı: Kendimi korumak için yaptım! 13:02 Babasını öldüren gencin ifadesi ortaya çıktı: Kendimi korumak için yaptım! Merkez Bankası ne kadar dolar sattı? 12:58 Merkez Bankası ne kadar dolar sattı? Profesör Taşova'dan Omicron varyantı ile ilgili konuştu: Hızla yayılacak ve aşısızları daha çok etkileyecek! 12:05 Profesör Taşova'dan Omicron varyantı ile ilgili konuştu: Hızla yayılacak ve aşısızları daha çok etkileyecek!
12:03 "İntihar etti" dediği Elif'in parmak izi bıçakta yok! Elif Sinan'a ne oldu? Merkez Bankası: Mevcut para politikası 2022'nin ilk yarısında etkisini gösterecek 11:51 Merkez Bankası: Mevcut para politikası 2022'nin ilk yarısında etkisini gösterecek
Advertisement