Selin Ciğerci'nin tektaşı ve saati tam 15 milyon TL - Son Dakika

Selin Ciğerci'nin tektaşı ve saati tam 15 milyon TL

30.11.2021 13:16

Gökhan Çıra'dan ayrılan Selin Ciğerci, aylık kirası 80 bin TL olan eve taşındı. Her yaptığı olay olan Ciğerci, bu sefer de lüks takılarıyla gündeme geldi. Ciğerci'nin Instagram hesabından paylaştığı fotoğraftaki saatinin 4 milyon, tektaşının da 11 milyon TL olduğu ortaya çıktı.

2019 yılında evlendiği Gökhan Çıra ile eylül ayında tek celsede boşanan sosyal medya fenomeni ve iş kadını Selin Ciğerci, lüks harcamalarıyla adından söz ettirmeye devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde saçlarını boyatan Ciğerci, yeni imajını göstermek için bir fotoğrafını paylaştı. Ancak fotoğrafta Ciğerci'nin saçlarından çok takıları konuşuldu.

15 MİLYONLUK TAKI

TV8 ekranlarında yayınlanan 2. Sayfa programının haberine göre, Ciğerci'nin kırmızı tasarım saati tam 4 milyon 125 bin TL. Ünlü ismin sıra sıra taktığı tektaşlardan biri ise tamı tamına 11 milyon TL değerinde.

Selin Ciğerci üzerimde servet taşıyor! Sadece tektaş ve saati tam 15 milyon TL

EVİNİN KİRASI 80 BİN TL

Gökhan Çıra ile boşandıktan sonra Beykoz'daki lüks villasını atışa çıkaran Selin Ciğerci, Zincirlikuyu'daki bir rezidansa taşındı. Ciğerci'nin yeni evinin aylık kirası 80 bin TL, aidatı ise 10 bin TL.

SEVGİLİSİYLE EL ELE GÖRÜNTÜLENDİ

Geçtiğimiz günlerde basketbolcu Metecan James Birsen ile aşk yaşamaya başlayan Selin Ciğerci, sevgilisiyle el ele görüntülendi. Ciğerci, sevgilisiyle ilk pozunu Instagram hesabından paylaşmış ancak kısa sürede silmişti.

Selin Ciğerci üzerimde servet taşıyor! Sadece tektaş ve saati tam 15 milyon TL
Selin Ciğerci üzerimde servet taşıyor! Sadece tektaş ve saati tam 15 milyon TL
YORUMLAR (1)
500
Yangın uyarıları başladı: Anız yakanlara 155 bin lira ceza Yangın uyarıları başladı: Anız yakanlara 155 bin lira ceza Albaraka Türk'ten ilk çeyrekte 194,3 milyon TL net kâr Albaraka Türk'ten ilk çeyrekte 194,3 milyon TL net kâr Sürpriz Nikah! Sessiz Sedasız Evlendiler Sürpriz Nikah! Sessiz Sedasız Evlendiler

Son Dakika Magazin Selin Ciğerci'nin tektaşı ve saati tam 15 milyon TL - Son Dakika


Advertisement