Şeyma Subaşı, sevgilisinin düğün vaadini paylaştı: Tüm dünya bir sene boyunca konuşacak - Son Dakika

Şeyma Subaşı, sevgilisinin düğün vaadini paylaştı: Tüm dünya bir sene boyunca konuşacak

16.09.2021 18:50

Özel hayatı ile gündemden düşmeyen Şeyma Subaşı, takipçileri için 14 dakikalık bir video paylaştı. Sevgilisi Mohammed Elsaloussi'nin kendisine bir sene boyunca tüm dünyanın konuşacağı bir düğün yapacağını söyleyen Subaşı, bir ay sonra Miami'ye taşınacağını ve Türkiye'de yaşamayı düşünmediğini de belirtti.

Sosyal medya fenomeni Şeyma Subaşı, kendi adını taşıyan YouTube kanalında özel hayatına dair açıklamalarda bulundu. Yaklaşık 14 dakika süren videosunda, hayatıyla ilgili aldığı kararları açıklayan Subaşı, yeni bir şirket kurduğunu ve bu şirkette saçlarından ayak tırnaklarına kadar kullandığı tüm ürünlerin yer alacağını söyledi. Ayrıca bu firmayla kendi kullandığı mum, çakra yağı, kremler, spor kıyafetleri gibi birçok ürünün de satışa sunulacağını belirten Subaşı, şirketinin ismini kurulduktan sonra açıklayacağını söyledi.

Şeyma Subaşı'nın sevgilisinden düğün vaadini paylaştı: Tüm dünya bir sene boyunca konuşacak

"SANA ÖYLE BİR DÜĞÜN YAPACAĞIM Kİ DÜNYADAKİ HERKES BİR SENE KONUŞACAK"

Bodrum'da aile tatili yaptıklarını belirten Subaşı, anne ve babasının sevgilisi Mohammed Elsaloussi'yi çok sevdiğini ve iyi anlaştıklarını söyledi. "İsteme oldu aslında. Mohammed Elsaloussi beni ailemden istedi" diyen Subaşı, Bodrum'da daha fazla yakınlaştıklarını ifade etti.

Düğünü nerede yapacaklarını bilmediğini ifade eden Subaşı, "Bana, 'Sana öyle bir düğün yapacağım ki bir sene boyunca dünyadaki herkes bizim düğünümüzü konuşacak' dedi" şeklinde konuştu.

"TÜRKİYE'DE YAŞAMAYI DÜŞÜNMÜYORUM"

Bir ay sonra Miami'ye taşınacağını duyuran Şeyma Subaşı, kızı Melisa'nın İstanbul'da okuyacağını ve bu nedenle onu görmek için her ay Miami ve İstanbul arasında mekik dokuyacağını belirtti. Subaşı, bu yıl Melisa'yı Miami'ye götüremeyeceğini ancak gelecek yıl götürebileceğini de sözlerine ekledi. Sevgilisi Mohammed Elsaloussi'nin gittikleri her ülkede ev almak istediğini belirten Subaşı, Türkiye'de yaşamayı düşünmediğini açıkladı.

Şeyma Subaşı, sevgilisinin düğün vaadini paylaştı: Tüm dünya bir sene boyunca konuşacak
Şeyma Subaşı, sevgilisinin düğün vaadini paylaştı: Tüm dünya bir sene boyunca konuşacak

Kaynak: Snob Magazin

Son Dakika Magazin Şeyma Subaşı, sevgilisinin düğün vaadini paylaştı: Tüm dünya bir sene boyunca konuşacak - Son Dakika Magazin


YORUMLAR (6)
Tüm yorumlar için tıklayınız
500

Son Dakika

Fenerbahçeli Samatta rehin alındı 10:43 Fenerbahçeli Samatta rehin alındı Kılıçdaroğlu ile montunu yere seren esnafın diyaloğu gündem oldu 10:42 Kılıçdaroğlu ile montunu yere seren esnafın diyaloğu gündem oldu Başak Cengiz'in katili hakkında savcıdan çarpıcı karar! 10:39 Başak Cengiz'in katili hakkında savcıdan çarpıcı karar!
Zorunlu Deprem Sigortası bulunan meskenler için azami teminat tutarı yükseltildi 10:34 Zorunlu Deprem Sigortası bulunan meskenler için azami teminat tutarı yükseltildi Son dakika ekonomi haberleri! Ekonomi dünyasının güncel gelişmeleri 10:26 Son dakika ekonomi haberleri! Ekonomi dünyasının güncel gelişmeleri Aleyna Tilki Cinsel İstismara Uğradığını itiraf etti 10:14 Aleyna Tilki Cinsel İstismara Uğradığını itiraf etti
Son Dakika! Dolar ve altından rekor seviye 10:02 Son Dakika! Dolar ve altından rekor seviye Doktorlar dünyanın en yeni hastalığının teşhisini koydu 09:30 Doktorlar dünyanın en yeni hastalığının teşhisini koydu
Advertisement