Şarkıcı Melike Şahin, gizemli erkek arkadaşıyla objektiflere yansıdı - Son Dakika

Şarkıcı Melike Şahin, gizemli erkek arkadaşıyla objektiflere yansıdı

22.09.2022 23:32

Son dönemde hayran kitlesini arttıran şarkıcı Melike Şahin önceki gün Nişantaşı'ndaki bir kozmetik mağazasında kameralara yakalandı. Şahin'in yanındaki gizemli erkek arkadaşının çekimser tavırları dikkatlerden kaçmadı.

Son dönemin en sevilen şarkıcılarından olan Melike Şahin, yanındaki gizemli erkek arkadaşıyla görüntülendi. Bir kozmetik mağazasından çıkan ikili çıkışta muhabirlerle sohbet etti.

OBJEKTİFTEN KAÇTI

İçeride bakım yaptırmadığını, makyaj ürünlerini incelediğini söyleyen Melike Şahin'in çıkışta yanındaki gizemli erkek arkadaşının objektiflerden kaçmaya çalıştı.

Konserine ünlü akın eden Melike Şahin, gizemli erkek arkadaşıyla görüntülendi

KONSERİNE ÜNLÜ İSİMLER AKIN ETMİŞTİ

Son dönemde konser maratonun devam ettiğini ve geçen günlerde Harbiye Cemil Topuzlu Sahnesi'ndeki konserine pek çok ünlü ismin ilgi göstermesine sevindiğini söyleyen şarkıcı "Hepsiyle tanışıyorum, arkadaşlarım. Geliyorlar sağ olsunlar. Bir de son dönemde insanlarda 'Melike Şahin kim?' gibi durumlar oluyor. Sevdikleri için geliyor. İlgi artsın çoğalsın maşallah diyelim" diye konuştu.

Konserine ünlü akın eden Melike Şahin gizemli erkek arkadaşıyla görüntülendi

"SEDEF HASTASIYIM"

Şahin bacaklarındaki dikkat çeken yaralarla ilgili ise "Arkadaşlar ben sedef hastasıyım, iyiyim" açıklamasında bulundu.

Konserine ünlü akın eden Melike Şahin gizemli erkek arkadaşıyla görüntülendi
YORUMLAR
500
Kaynak: Snob Magazin

Son Dakika Magazin Şarkıcı Melike Şahin, gizemli erkek arkadaşıyla objektiflere yansıdı - Son Dakika

Bu haber Snob Magazin tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Snob Magazin tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı Snob Magazin kurumudur.

Advertisement