Ünlü rapçi Cardi B'nin sözleri sosyal medyayı salladı! "Bacaklarımı bir de filtresiz görün" diyen Cardi B'nin dürüst davranışı takdir topladı - Son Dakika

Ünlü rapçi Cardi B'nin sözleri sosyal medyayı salladı! "Bacaklarımı bir de filtresiz görün" diyen Cardi B'nin dürüst davranışı takdir topladı

01.07.2022 13:22

Ünlü rapçi Cardi B "Bacaklarımı bir de filtresiz görün" diyerek bacaklarını doğal ve photoshoplu haliyle paylaştı. Cardi B'nin bu dürüst davranışı takdir topladı.

Ünlü rapçi Cardi B sosyal medyanın gündemine ilk sıradan yerleşti. Bunun nedeni ise biri filtreli, diğeri filtresiz Instagram hesabından paylaştığı iki fotoğraf.

'Bacaklarımı bir de filtresiz görün' dedi, paylaşımı takdir topladı

Ünlü rapçi Cardi B Instagram hesabından bacak fotoğraflarını hayranlarıyla paylaştı. Havuz başında çektirdiği birinci fotoğrafta bacaklarının selülitli halini paylaşan yıldız şarkıcı ikinci fotoğrafta bacağına uyguladığı photoshopu paylaştı.

'Bacaklarımı bir de filtresiz görün' dedi, paylaşımı takdir topladı

İki fotoğraf arasında gözle görülür farkı cesurca hayranlarıyla paylaşan Cardi B'nin bu hareketi takipçileri tarafından takdir topladı. Genç şarkıcının doğal halini beğenmeyenler de oldu.

'Bacaklarımı bir de filtresiz görün' dedi, paylaşımı takdir topladı
YORUMLAR
500
Oyuncu Yasemin Kay Allen, Kilyos Sahili'nde ölen yunus balığını ve atıklarını paylaşarak sert tepki gösterdi: Bu bir skandaldır Oyuncu Yasemin Kay Allen, Kilyos Sahili'nde ölen yunus balığını ve atıklarını paylaşarak sert tepki gösterdi: Bu bir skandaldır Telegram, Instagram ve Facebook'u geride bıraktı! Telegram, Instagram ve Facebook'u geride bıraktı! Spam ne demek? Sosyal medyada spam yapmak nedir? Spam ne demek? Sosyal medyada spam yapmak nedir?

Son Dakika Magazin Ünlü rapçi Cardi B'nin sözleri sosyal medyayı salladı! 'Bacaklarımı bir de filtresiz görün' diyen Cardi B'nin dürüst davranışı takdir topladı - Son Dakika


Advertisement