Yeğeniyle yasak ilişki yaşayan Murat Başoğlu, gittiği spor salonunda darbedildi - Son Dakika

Yeğeniyle yasak ilişki yaşayan Murat Başoğlu, gittiği spor salonunda darbedildi

22.06.2021 09:23

2017 yılında ortaya çıkan ve öz yeğeni olan Burcu Başoğlu ile teknede öpüşürken fotoğrafları çekilen ve ardından hakkında dava açılan ünlü sunucu Murat Başoğlu, yıllar sonra da olayın hatırlanması nedeniyle çeşitli yerlerde tepkilere maruz kalıp istenmiyor. Başoğlu son olarak gittiği spor salonunda istenmemesi nedeniyle darbedildi.

Ünlü sunucu Murat Başoğlu, 2017 yılında Bodrum'da yeğeni Burcu Başoğlu ile teknede öpüşürken objektiflere yansımıştı. Skandal olayın ardından Murat Başoğlu ve yeğeni Burcu Başoğlu, eşlerinden boşanmak zorunda kaldı.

KİRALAYACAK EV BULAMADI

Büyük skandalın ardından birçok yerde istenmeyen Murat Başoğlu, eşinden ayrıldıktan sonra oturacak ev dahi bulamadı. Çok sayıda ev sahibi, Murat Başoğlu'na kapılarını kapattı. Olayın ardından çok az görüntülenen Başoğlu son olarak, spor yapmak için gittiği spor salonunda istenmedi.

Yeğeniyle yasak ilişkisi ortaya çıkan Murat Başoğlu olaydan yıllar sonra spor salonunda darp edildi

SALONLA İLİŞİĞİ KESİLDİ

Skandal nedeniyle hala tepki gösterilen ünlü sunucu, spor yapmak için gittiği salonda, müşteriler tarafından tartaklandı. Bodrum Yalıkavak'taki bir spor salonuna gittiği öğrenilen Başoğlu'nun "Bu salonda seni istemiyoruz" diyen başka bir müşteri tarafından darbedildiği belirtildi. Başoğlu'nun yaşanan arbedenin ardından salondan çıkarıldığı ve spor salonu ile ilişkisinin kesildiği kaydedildi.

Diğer yandan Murat Başoğlu'nun tanınmamak için uzun süre sakalla da gezdiği biliniyordu.

Kaynak: Snob Magazin
YORUMLAR (1)
  • Serhat San: Bir insan neden türkiyede kalmak için inat ediyor. Domuz eti yicen avrupaya git müslüman mah. Salyangoz satamazsın Cevap Yaz 2 4 Yayından Kaldır
500
Bodrum'da susuzluk tehlikesi Bodrum'da susuzluk tehlikesi Bodrum'da etkili olan sağanak hayatı olumsuz etkiledi Bodrum'da etkili olan sağanak hayatı olumsuz etkiledi BODRUM'DA SAĞANAK; CADDE VE SOKAKLAR SUYLA DOLDU, SÜRÜCÜLER ZOR ANLAR YAŞADI BODRUM'DA SAĞANAK; CADDE VE SOKAKLAR SUYLA DOLDU, SÜRÜCÜLER ZOR ANLAR YAŞADI

Son Dakika Magazin Yeğeniyle yasak ilişki yaşayan Murat Başoğlu, gittiği spor salonunda darbedildi - Son Dakika

Bu haber Snob Magazin tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Snob Magazin tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı Snob Magazin kurumudur.

Advertisement